Відповімо на всі Ваші запитання:)


Відповімо на всі Ваші запитання:)

Знижка 15% за промокодом CHILD на всі товари до 1.06

Для пошуку подарунків залишилось зовсім мало часу, тому ми підготували для вас добірку кращих з кращих інтернет-магазинів з подарунками!

Комод має дуже великий асортимент від виробників з усього світу. Від листівок до унікальних подарунків. Що зручно, ціни там дуже різні, тож можна знайти подарунок на будь-який гаманець.

Штуки Тут ви також знайдете кращих українських виробників: блокноти, чашки, мапи, торбинки, конфітюри та багато чого іншого.

Gifty В своїй онлайн-крамничці ми продаємо лише товари власного бренду з мінімалістичним дизайном. Переважно це блокноти, чашки, сумки та фартухи. Вони надихають та мотивують. Всі товари можна переглянути тут.

Chiken Art спеціалізується на товарах для офісу - блокноти, гаманці, зошити, ручки та олівці. Для товарів Made in Ukraine на сайті є окремий розділ.

В UA Made ви знайде дуже різні українські бренди. Від листівок, до дорогих аксесуарів, одягу. З різною ціною та на різний смак.

Exterium пропонує яскраві стильні атрибути інтер'єру для кухні, вітальні, ванній, дизайнерські хендмейд-штучки для рідних і улюблених, оригінальні прикраси та аксесуари для чоловіків і жінок, всілякі канцелярські товари.

Мясо - одна з найбільших в Україні мереж магазинів streetwear одягу, подарунків вітчизняного виробництва, а окрім цього вони продаються і у онлайні.

Всі ці магазини є партнерами Gifty. Приємного шопінгу!