Відповімо на всі Ваші запитання:)


Адреса

Відповімо на всі Ваші запитання:)

Зустрічай НОВИНКУ: 

Календар «Гусь Астролог»! Акція «Раннім пташкам» -15%, діє до 01.10.2020

 

Потрібен ідеальний подарунок для НЕЇ, але не знаєте як обрати? Gifty відкриває секрет: все вирішує відповідь на запитання ЯКЩО. Ми підготували 8 ключових ЯКЩО, які допоможуть у виборі подарунку для коханої, подруги, сестри чи колеги. Дивіться оригінальні ідеї з принтами відомих українських дизайнерів, таких як: Надьожна, Женя Гайдамака, Ярина Саєнко та Даша Левчук.

1. ЯКЩО ВОНА ДІВЧИНА З ВЕЛИКИМИ ПЛАНАМИ:


 

Такій дівчині обов'язково знадобиться річ, що буде завжди під рукою, нотуватиме усі її пориви душі, плани та думки, а ще й “пакуватиме” їх в таку естетичну обкладинку.
 

2. ЯКЩО ЇЙ НЕ СИДИТЬСЯ НА МІСЦІ І ВОНА ХОЧЕ ПОСТІЙНО ПОДОРОЖУВАТИ:


 

Вирушати в дорогу? Тільки з улюбленою косметикою. Вирушати в дорогу? Тільки з улюбленою сумкою. Це не тільки стильні аксесуари, але й практичні, тому що сумочка підлягає під параметри ручної поклажі, а косметичка вміщує найнеобхідніше. 
 

3. ЯКЩО ЇЙ ХОЧЕТЬСЯ НОВИХ ПЕРЕМОГ І ТРІШКИ БІЛЬШЕ МОТИВАЦІЇ:


 

Це речі, які надихають та заряджають. Наприклад, крутий блокнот з Гусем можна використовувати як планувальник часу, а чашка з дизайном Віталіни Лопухіної повинна щодня бути на офісному столі і нагадувати: для того щоб досягнути великого, потрібно почати з маленьких кроків.
 

4. ЯКЩО ВОНА НАПОЛЕГЛИВА ТА СТАРАННА


 

Такі подарунки будуть пам'ятатися роками, як і знання, здобуті за допомогою них. Для неї амбітної, цілеспрямованої і готової відкривати нові горизонти. Рекомендуємо блокнот з граматичними таблицями та календар настільний (3 нові слова/фрази щодня), за допомогою яких вивчати англійську стає легше!
 

5. ЯКЩО ВОНА НІЖНА І ЧУТТЄВА


 

Глибокі і, в той же час, такі мінімалістичні. Скажіть про її унікальність однією лінією.
 

6. ЯКЩО ВОНА ГОТУЄ, ЯК БОГИНЯ:


 

    Вона любить пригощати і тішити усіх своїми смаколиками, а тепер буде робити це із ще більшим задоволенням.


7.
 ЯКЩО ВОНА ГОСТРА, ЯК ПЕРЧИК:


 

 Для тієї, що не боїться гострих словечок, правди, сміливих фраз і шаленіє від Гуся.
 

8. ЯКЩО ВОНА МРІЙНИЦЯ:


 

​Абсолютні новинки з колекції Жені Гайдамаки про безтурботність дитячих мрій. Принти дуже легкі, світлі та унікальні. Ми тільки додали їх на сайт: дві нові сумочки та блокноти вже в наявності. Оцініть інші дизайни для мрійниць ТУТ.


Читати також: