Відповімо на всі Ваші запитання:)


Адреса

Відповімо на всі Ваші запитання:)

Зустрічай НОВИНКУ: 

Календар «Гусь Астролог»! Акція «Раннім пташкам» -15%, діє до 01.10.2020

 

Цінителям мінімалізму та монохрому, ми присвячуємо цю нашу добірку з чорно-білими надихаючими подарунками Гіфті. Нічого зайвого - тільки стильні принти, каліграфічні надписи та контраст двох кольорів. Дизайн від наших улюблених Віти Лопухіной і Даші Левчук.

Сумка з саржі Keep looking. 220 грн.

Шукай! Не здавайся! Продовжуй! Геніальний Стів Джобс, вислів якого написаний на цій торбинці, мотивує нас не зупинятися на шляху до успіху і щастя. У всіх в житті бувають моменти сумніву, поділилися ними з близькими і вони обов'язково розсіються.

 

Чашка Let it go. 220 грн. 

Відпустіть всі проблеми, турботи, вимкніть хоча б на пару годин телефон і насолоджуйтесь життям. Спеціальне матове чорне покриття дозволяє писати крейдою на поверхні чашки. У комплекті йде коробочка, яку можна підписати. 

 

Набір наклейок Art. 25 грн.

Надихаючі та мотивуючі, ці наклейки створені аби прикрасити сторінки вашого улюбленого блокноту, ноутбуку чи смартфону. Їх головна особливість - стильна каліграфія та надихаючі фрази. 

 

Сумка Everything. 220 грн.

Це кит зі словами Пабло Пікассо тепер завжди буде з вами і нагадуватиме, що ВСЕ можливо. Сумка зручна і практична, вона пошита з міцної саржі і має підкладку.

 

Скетчбук Keep looking. 60 грн.

Цей блокнот з чистими сторінками вкотре нагадує про те, що не потрібно обмежувати політ своєї фантазії. Нас чекає ще багато відкриттів!

 

Подарункова коробка Magic. 20 грн.

Коли подарунки обрано, єдине, чого не вистачає - гарної коробочки для презентів. Надихаючий надпис та місце для підпису. Цю коробочку не потрібно ховати під шаром паперу.