Відповімо на всі Ваші запитання:)


Відповімо на всі Ваші запитання:)

Купуй календар-планер Гусь-Мотіватор отримай набір шоколадок з Гусем у подарунок

День батька — свято, яке сьогодні відзначають у багатьох країнах світу в третю неділю червня. Подарунок на День батька — добра традиція і можливість порадувати близьку людину.

У цього свята цікава історія. Воно з'явилося в США в 1910 році за ініціативою Сонори Додд, батько якої сам виховував шістьох дітей. Одного разу дівчина замислилася, чому існує День матері, але немає такого ж дня для чоловіків. Тоді як її батько, наприклад, ростив своїх дітей один на фермі і, незважаючи на численні труднощі, був дуже хорошим батьком. Сонорі хотілося віддячити цій людині й вона звернулася до міської влади з ідеєю про свято.

Так з'явилася традиція, яку спершу підтримали інші міста США, а потім і багато інших країн. З 2019 року до неї офіційно приєдналася й Україна. Тепер ми теж відзначаємо Міжнародний день батька в третю неділю червня (цього року це буде 20 червня).

Ідеї, чим здивувати та порадувати тата, дивись нижче.


1. Блокнот із серії Гусь «Діла Ділішкі» від Надьожної + Gifty

Шикарні блокноти з Гусем із серії «Діла Ділішкі» підійдуть на всі випадки життя. Блокнот Гусь «Ща всьо порішаю» для тих тат, яких не лякають ніякі складнощі. Блокнот «Как же я спакоєн» — подарунок до Дня батька для батьків, яким доводиться вирішувати сто справ одночасно. Блокнот Гусь «Коуч» дасть робочій совєт на кожен день. А блокнот Гусь «Хуяк, Хуяк и Ніхуяк» ваабщє топчик на будь-яке свято (і не свято).

Кожен блокнот «Діла Ділішкі» це:

 • 160 сторінок у твердій обкладинці з матовою ламінацією;
 • папір — якісний німецький Мункен (Munken) молочного кольору з розміткою в дрібну світло-сіру крапку;
 • на кожному третьому розвороті власника чекає 25 іронічних сюжетів з Гусем.

І ще... сподіваємося, тобі вже продають шампанське без паспорта в магазині, тому що блокнот 18+.

Блокноти Гусь Діла Ділішкі Гифти Гусь


2. Інтерактивна чашка з п'єсами Подерв'янського

Купити подарунок батькові може бути завданням не з простих. Або, словами українського класика: «Блядські ці питання зайобують». Не пам'ятаєш, хто сказав? Тоді дивись далі. Тому що ми придумали нову колекцію чашок з висловлюваннями письменника Леся Подерв'янського та оригінальними малюнками ілюстратора Максима Паленка.

Але це ще не все! Чашка інтерактивна — скануєш QR-код і слухаєш п'єси Подерв'янського. Життєві, іронічні, смішні і сумні, повні неполіткоректностей та їдкого сарказму — вони як швидка допомога від усіх негараздів. Усього доступно 33 п'єси, кожен день, а вірніше ніч, о 00:01 з'являється нова.

Якщо тато може собі дозволити міцне слівце, то ось і готовий відмінний подарунок на День батька!

Інтерактивна чашка с QR-кодом Леся Подерв'янського


3. Чашка з Гусем

Якщо тато стар. Суперстар. І з хорошим почуттям гумору. Тоді чашка з Гусем «Суперстар» стане його улюбленою. А якщо твого тата постійно хтось дістає, просто подаруй йому чашку з написом «Чайку? Чи одразу нахер?». Це найкраще рішення від Гуся, як позбутися надокучливих людей і залишатися в доброму настрої.

Гусь постійно видає нові перли гусячої мудрості. Подарунки на День батька не виняток. Так що подивися і інші чашки з цитатами одного з найкращих філософів сучасності.

Чашка Гусь Чайку чашка Гусь Суперстар Гифти


4. Оригінальний фартух з саржі

Тато любить готувати, щось майструє, доглядає за садом, ліпить з глини або малює? А, може бути, працює барменом? Тоді порадуй його фартухом із двома кишенями та стильними шкіряними вставками. Є бежевий і сірий варіанти. Розмір 90х64 см, лямки та пояс регулюються, так що підійде всім.

Фартухи вже упаковані в крафтовий тубус з щільного картону. Відразу вийде красиво оформлений подарунок для тата.

Фартук з саржі сірий базовый бежевий базовий Гіфті


5. Планер It's a plan. Чорний

Стильний планер для планування планів. Батько оцінить лаконічний дизайн і круте наповнення цього базового щоденника:

 • блоки для планування на рік, на місяць і на тиждень;
 • блок для важливих дат;
 • 56 сторінок в крапку і 16 сторінок в лінію;
 • трекери звичок;
 • To Do і To Try листи;
 • конверт;
 • закладка;
 • 2 сети наклейок.

Щоденник підійде тим, хто любить недатовані мінімалістичні блокноти з простими, зручними, максимально зрозумілими блоками для записів і порожніми сторінками для вільної творчості та планування.

Планер It`s a plan Gifry черний планери Гифти


6. Робочий блокнот з колекції Сергія Майдукова ADDICTIVE

Для тих, хто любить тематичні речі, точно підійдуть блокнот Write&Draw Evening news або блокнот Write&Draw Facebook з колекції з промовистою назвою Addictive.

І тут закладено відразу кілька змістів. З одного боку, ми усі давно вже залежні від інтернету, соцмереж і новин. З іншого — звикання викликає саме використання цього зручного блокнота.

Щільна змінна обкладинка, 160 сторінок, розділених на блоки, якісний папір молочного кольору та стрічка-закладка. Ніколи ще використання блокнота не було таким комфортним.

Блокноти Write&Draw Evening news и Write&Draw Facebook Майдукова


7. Тематична еко сумка або шопер

У магазин, спортзал, на прогулянку, в подорож та багато куди ще зручно брати з собою тканинну сумку. Легка, міцна і містка вона замінить нескінченні незручні пакети. А стильні ілюстрації від українських дизайнерів Сергія Майдукова і Марти Гожої доповнять образ сучасного батька.

Подивися, наприклад, на цю круту чорну еко сумку «Плавець» розміру L (42х44 см). Або на шоппер ХXL (56х48 см, ширина дна 10 см) з оригінальним малюнком під назвою Wine. Гарний настрій татові і оточуючим гарантовано!

Екосумка «Плавець» шопер


8. Упаковка для подарунка і приємні бонуси всередині

Але просто купити подарунок на День батька це ще не все. Тепер його потрібно красиво упакувати. Для цього можеш придбати привабливу подарункову коробку Gifty.
 
І не забудь, що гарний настрій часто створюють невеликі деталі. Додай в подарунок для тата прикольні стікери з афоризмами від Гуся і підпиши якусь незвичайну листівку. Є підозра, що листівка «Ти луччий» відмінно підійде)

Коробки для подарунків Гіфті упаковка
 
 
9. Подарункові набори

Ніяк не виходить визначитися з вибором? Тоді виходом стане вже готовий подарунковий набір — упакований і оформлений. У Gifty є багато класних наборів. У набір з двох предметів «Джаз», наприклад, входить чорний планер It's a plan і еко сумка. А в набір з трьох «Ти луччий» — сумка, чашка і листівка. І все це в класних коробках, зрозуміло.

Подарункові набори Гіфті Ти луччий
 
Немає нічого простішого, ніж купити подарунок на День батька з Gifty! Подивися і інші подарунки чоловікам в нашому каталозі.


Почитай також: