Відповімо на всі Ваші запитання:)


Адреса

Відповімо на всі Ваші запитання:)

Зустрічай НОВИНКУ: 

Календар «Гусь Астролог»! Акція «Раннім пташкам» -15%, діє до 01.10.2020

 

Напевно, немає людей, які не люблять квіти, але серед нас багато таких, які сприймають букети зі скепсисом, адже подарунок цей недовговічний і суто естетичний… Ми вирішили зробити для вас добірку ідей альтернативних смачних букетів.

Букет із калини. Зима та весна  - саме час для вітамінної підзарядки. Цей букет буде чудовим доповненням основним подарункам – чашці та меду.

 

Вазон з їстівними травами. Можна купити вазон з чабрецем, м’яткою або базиліком. Такі вазони гарно поєднуються з подарунками для тих, хто любить готувати. За основний подарунок пропонуємо фартух або кулінарний блокнот. Разом з горщиком м’яти можна подарувати ще чай, лимони, мед, чашку Love Dream Create.  

 

Салатний букет. Він може містити різну зелень до салату, а також броколі, помідорки черрі, петрушку та іншу зелень. Красиво та екзотично у букеті виглядають спаржа та артишоки.

Можна зробити фруктові або овочеві букети. Готувати їх досить легко, нанизуючи овочі та фрукти одної кольорової гами на дерев’яні шпажки.

 

Гілочки розмарину. Пряним ароматом розмарину наповниться вся кімната, а потім його можна використати для приготування м’ясних та рибних страв.

 

В Україні є багато компаній, які виготовляють фруктові та овочеві букети на замовлення. Тож якщо у вас обмаль часу і немає натхнення, ви можете звернутись до них: Fruit Life, Frutado,  Freshfruits та інші.

Сподобались наші ідеї? Тоді діліться цією статтею з друзями у FB та ВК! А замовити подарунки, які чудово доповняться ваші букети можна в нашій онлайн-крамничці :)