Відповімо на всі Ваші запитання:)


Адреса

Відповімо на всі Ваші запитання:)

Зустрічай НОВИНКУ: 

Календар «Гусь Астролог»! Акція «Раннім пташкам» -15%, діє до 01.10.2020

 

Історія колекції Black&White Віталіни Лопухіної почалася з одної книги. Одного дня до її рук потрапив старовинний підручник з геометрії. Там був використаний цікавий принцип: реалістичні постаті людей або  їхні руки тримали геометричні фігури, демонструючи читачу (в техніці офорту).  Так виникла ідея зробити серію, яка ніби змушує людину придивитись уважніше, зазирнути глибше, вчитатися краще. Такий собі мікс геометрії та летерінга, абстракції з реалізмом, який доповнили цитати Марка Цукерберга, Пабло Пікассо, Стіва Джобса та Білла Гейтса.

 


Віталіну Лопухіна — каліграф, дизайнер, викладач. Є частиною тандему сестер VikaVita. Викладає каліграфію в Київському художньому інституті М. Бойчука та школі каліграфії «Арт і Я». Неоднаразова брала участь в міжнародних каліграфічних конференціях і виставках: в Києві Росії, Італії та Польщі. Разом з сестрою провели понад 60 лекцій, курсів і майстер-класів в Києві та за кордоном. Розписала понад 15 стін в Україні та Голландії. Публікувалася в німецьких і польських журналах по леттерингу і каліграфії, а також в книзі Mastering Calligraphy: The Complete Guide to Hand Lettering.

 

В колекції Black&White для бренду Гіфті:

Блокноти "Write&Draw"220 грн (4 види)

Внутрішній блок - 4 в одному (Блоки для планінгу, смужки, крапки, чисті сторінки). Змінні обкладинки. Захисна обкладинка з пенопропілену. Папір молочного кольору. 

Чашки CUP CUP, 220 грн (4 види, кольори обідка: білий, жовтий, зелений, помаранчевий) 

Чашки зі спеціальним матовим покриттям, на якому можна писати крейдою. В подарунковій коробці.

TOTE BAGS, 250 грн (3 види)

Cумки з саржі, з підкладом блискавкою та внутрішніми кишенями.

Тарілки, 250 грн (3 види)

Склокераміка. Гаряча деколь. Фарби безпечні для здоров'я.

 

    

    

Photographer: Sasha Shergina 
Designer: Vitalina Lopukhina


 Читати також: