Відповімо на всі Ваші запитання:)


Адреса

Відповімо на всі Ваші запитання:)

Зустрічай НОВИНКУ: 

Календар «Гусь Астролог»! Акція «Раннім пташкам» -15%, діє до 01.10.2020

 

Колекція "I need more" для тих, хто хоче більшого: більше свободи, конекшену, просторів та нових горизонтів, спокою та тиші... Постери, скетчбуки та сумки, які ми створили в колаборації з українською ілюстраторкою Машою Фоєю.

CКЕТЧБУК MOON, 250 грн
СКЕТЧБУК WATER, 250 грн


Скетчбуки створені для тих, кому подобається наповнювати весь простір самому. Чисті аркуші молочного кольору щільністю 100 г/м2, обкладинка soft touch, а букви нанесені золотистим тисненням.
Приємним бонусом є QR-код на першій сторінці з майстер-класом Маші Фої зі скетчингу, який ми записали спеціально для вас.СУМКА FREEDOM, 450 грн - для нестримних та активних. Для тих, хто любить рух та свободу. Сумка на замку та має 2 кишеньки. А ще, цей зелений глибокий колір ну дуже красивий.

СУМКА CONNECTION, 450 грн - для тих, кому бракує контакту з природою, хто хоче більше пізнавати себе та оточуюче. Можна дуже довго розглядати елементи цієї сюрреалістичної ілюстрації.ПЛАКАТ MORE PEACE, 350 грн - плакат-ідилія. Створений для правильної атмосфери. В ньому релакс, тиша і простір... 

ПОСТЕР MORE SPACE, 350 грн
ПОСТЕР MORE HORIZONTS, 350 грн

Це не просто ілюстрації, які мають свою історію. Це ще й естетичний елемент інтер'єру. В наборі до постеру ви отримуєте дерев'яні кріплення та подарунковий тубус. Розмір постеру: А2. Рекомендуємо, як готове дизайнерське рішення вдома, в офісі чи в кав'ярні.

БЛОКНОТ-АРТБУК МОРЕ, 400 грн - створений в колаборації із 10 українськими художниками, а обкладинка з дизайном Маші Фої.
Це унікальний блокнот, бо в ньому можна знайти і звуки МОРЯ, 10 ілюстрацій МОРЯ і чисті сторінки для вашого МОРЯ ідей та планів. 


Дивитись також: