Відповімо на всі Ваші запитання:)


Адреса

Відповімо на всі Ваші запитання:)

Зустрічай НОВИНКУ: 

Календар «Гусь Астролог»! Акція «Раннім пташкам» -15%, діє до 01.10.2020

 

Любите ніжні та пастельні кольори? Ми також, а тому зробили для вас особливу добірку. Всі ці подарунки чудово поєднуються один з одним. Мрійте, кохайте, насолоджуйтесь весною разом з нами.

Блокнот Write&Draw. Tulips. Від 180 грн.

Квітковий, дуже ніжний блокнот Tulips має зручний формат, захисну змінну обкладинку. Він пасуватиме до вашого весняного образу.

 

Набір наклейок Magic. 25 грн.

Надихаючі та мотивуючі, ці наклейки створені аби прикрасити сторінки вашого улюбленого блокноту, ноутбуку чи смартфону. Їх головна особливість - стильна каліграфія та цитати відомих людей.

 

Сумка Life. 220 грн та листівка Life 12 грн.

З цією торбинкою, ви будете нагадувати собі та оточуючим людям, що життя дивовижне, незважаючи на всі проблеми і турботи, знаходити в ньому щось хороше. А листівку можна відправити другу.

 

Блокнот Write&Draw. Triangular. Від 180 грн.

Для любителів мінімалізму ідеально підійде наш блокнот Triangular. В ньому чотири види сторінок, а тому в одному блокноті можна поєднувати особистий щоденник та робочі записи.

 

Листівка Happy Birthday. Pink. 12 грн.

Ми знаємо 1001 спосіб привітати з Днем народження і у всіх них, листівка - чудове доповнення до подарунка) Те, що ви не наважилися сказати вголос - завжди можна написати.

 

Подивіться на свій світ через рожеві окуляри та відчувайте щастя!