Відповімо на всі Ваші запитання:)


Адреса

Відповімо на всі Ваші запитання:)

Що подарувати на 14 лютого – день Святого Валентина

 

 Подарунки на День святого Валентина – питання актуальне для всіх. До цього дня відносяться по-різному: хтось розповідає про те, що свято це зовсім не наш, хтось лише поблажливо посміхається, але більшість – з нетерпінням його чекає. Саме тому питанням що подарувати на 14 лютого з року в рік задаються ті, кого вже встигла зачепити стріла Амура. Що подарувати дівчині на 14 лютого, як здивувати другу половинку, як вибрати подарунок, що подарувати хлопцеві на 14 лютого? І так далі, і тому подібне. Питань – маса. А це означає, що любов витає в повітрі, святу – бути, подарунки – шукати.

 Все правильно! Це –  чудово, радувати другу половинку презентом. В ідеалі – не просто дрібничкою: подарунок на 14 лютого має передати ваше особливе трепетне ставлення, підкреслити вашу близькість.

 Що подарувати на 14 лютого – питання відповідальне. Вибрати не відповідний презент – гірше, ніж забити в святі взагалі .... Жартуємо ☺ Звичайно, будь-які подарунки на День святого Валентина – це ознака уваги, що завжди цінно. Але в особливий день всі чекають особливих вчинків і особливих подарунків. Саме такий подарунок на 14 лютого ви можете знайти у нас.
А щоб зрозуміти, що подарувати на 14 лютого хлопцеві чи дівчині, є кілька простих порад від Гіфті.

Подарунки на 14 лютого

1) Відчувайте. Так як знаєте свою другу половинку ви, її не знає ніхто. Консультант, звісно, гуру завжди і в усьому. Але тільки вам відомо про заповітні мрії, думки вашої коханої людини. Вибираючи подарунок на 14 лютого, прислухайтеся до серця.
2) Згадуйте. Напевно у вас було повно спільних історій, жартів, подій. Завжди приємно, коли подарунки на день святого Валентина наповнені сенсами, про які знаєте тільки ви двоє.
3) Пам'ятайте, що не у вартості справа. Щоб подарунок на 14 лютого потрапив в саме серце, він не обов'язково повинен коштувати шалених грошей. Головне – історія, втілення і ваш посил.

 Свято – не за горами! Ви закохані і хочете порадувати свою половинку чимось романтичним в цей прекрасний день? Що ж, саме час вирішувати, що подарувати на 14 лютого.


 Всемогутній Гіфті – той самий інтернет-магазин подарунків для закоханих! Ми підготували подарунки на День святого Валентина для ваших других половинок. Кожна річ у нас – по-справжньому незвичайна і особлива. Шукаєте, що подарувати на 14 лютого, загляньте до нас – оригінальні подарунки на День святого Валентина вже чекають ☺

Що подарувати хлопцеві на 14 лютого

 

 Представники сильної статі потребують підтверджень любові не менше, ніж прекрасні дами. Що подарувати хлопцеві на 14 лютого – одвічне питання. Навіть якщо цукерково-букетний період і марш Мендельсона вже були в спільному житті, День   Святого Валентина – прекрасний привід нагадати про свої почуття ще раз.
 Вибрати, що подарувати хлопцеві на 14 лютого, не так просто. Особливість цього свята в тому, що презенти в цей день повинні бути не стільки практичними, скільки милими і романтичними. Тому покупку такого необхідного набору викруток краще відкласти на інший день – краще підійти з фантазією до питання, що подарувати хлопцеві на 14 лютого і віддати перевагу речам оригінальним. Варто перетворити подарунки на День святого Валентина не в раціональний підхід, а в ще одне зізнання у коханні.
 Що подарувати хлопцеві на 14 лютого – не просто питання, а ціла дилема. Існує думка, що подарунок коханому вибрати куди складніше, ніж коханій. Невже знову труси, шкарпетки або похід з друзями в паб? Ні, ми не мислимо шаблонами, і вас запрошуємо ☺ Команда Гіфті впевнена, що подарунок на 14 лютого для нього – це просто! Головне – опинитися в потрібний час в потрібному інтернет-магазині подарунків!
Вітаємо, ви – тут, і це вже півшляху ☺ Отже, розбираємося, що подарувати на 14 лютого хлопцю?

Блокнот Заряджений на удачу

Блокнот для нотаток: «Заряджений на удачу»

Так, ну удача потрібна всім, особливо – закоханим, особливо – закоханим студентам ☺

Тому питання, що подарувати хлопцеві на 14 лютого легко вирішується з цим щоденником. Блокнот призначений для всіх, хто заряджений на розвиток і мріє досягти великих висот. З Гіфті подарунки на День святого Валентина можуть бути і корисними. Гусь допоможе витягнути щасливий квиток, отримати залік автоматом і знайти спільну мову з викладачем. Головне – завжди носити його з собою і пам'ятати, що це особливий подарунок на 14 лютого від другої половини: удача подвоїться ☺ Розмітка в дрібну крапку дозволяє вести конспект, малювати графіки і робити будь-які записи – навіть любовні вірші.

Чашка Абажаю

Чашка «Абажаю»

Те саме рішення, що подарувати на 14 лютого хлопцю, щоб він був задоволений. Незвичайна чашка з улюбленим Гусьом, яскрава і весела. В одному слові – вся палітра емоцій. Подарунки на День святого Валентина повинні бути саме такими. Він буде пити чай і завжди пам'ятати, що кохана його абажає:)

Листівка Лав Мі

Особливі листвіки

Подарунок коханому – не завжди про брутальність. Розмірковуючи про те, що подарувати хлопцеві на 14 лютого, ми часто забуваємо про приємні дрібниці. Так, наприклад, листівка «Лав мі» від Наді Кушнір – відмінний вибір на додаток до основного подарунка або як лаконічне зізнання у коханні. Або, наприклад, незвичайна листівка «Пазл» – зворушлива історія про близькість та спорідненість душ.

Сертфиікати Гіфті

Подарунковий сертифікат

Якщо рішення, що подарувати хлопцеві на 14 лютого не приходить відразу, є відмінне рішення – подарунковий сертифікат «Ти завжди знаєш, чого хочеш» або «Я знаю, ти любиш все контролювати». Друга половинка зможе відвести душу і вибрати давно потрібні і бажані речі від Гіфті.

Чоловікові догодити складно, але можливо! Подарунки на День святого Валентина – просто, якщо поряд така різноманітність оригінальних речей. Вам не доведеться ламати голову, що подарувати хлопцеві на 14 лютого. Доведеться тільки вибрати той самий презент, красиво упакувати і вручити подарунок коханому. А хоча, ні – ми ж і упакувати можемо. Максимально спрощуємо вам завдання в питанні, що подарувати на 14 лютого.

Що подарувати дівчині на 14 лютого

Хтось скаже: «Яка різниця, що подарувати дівчині на 14 лютого? Можна і потрібно проявляти любов без приводу »! Це – правильно, але зовсім необов'язково ігнорувати цей романтичний день і залишати дружину або подругу без сюрпризу. Адже, як сказав хтось із великих, у жінки все – серце, навіть голова. Ну а роблячи щасливою кохану, стаєш щасливий сам.

Ідеальний подарунок коханій – ще те завдання! Важливо пам'ятати, що подарувати дівчині на 14 лютого можна і діамант, і оригінальну листівку, головне, щоб річ була наповнена історією, змістом, вашою любов'ю.
Гіфті – мекка подарунків зі змістом. Ми точно знаємо, що подарувати дівчині на 14 лютого, щоб вона оцінила старання. Ми не любимо просто так, не хочемо для галочки, не розуміємо для «аби було». Нам важливо, щоб по-справжньому, щоб зачепило і залишило слід. Такі подарунки на День святого Валентина ми і зібрали напередодні свята.
Розбираємося, що подарувати дівчині на 14 лютого.

Листівка Ти особлива

Листівка «Ти – особлива»

Ну кому не хочеться почути ці слова від другої половинки? Подарунок на 14 лютого покликаний радувати і ділитися почуттями. Листівка дуже коротко, але чітко нагадає дівчині, що її цінують і розуміють.
Листівки «Тільки так» і «Бачити серцем» – робота ілюстратора Ярини Саєнко – як лірична пісня про кохання: дуже ніжно, по-справжньому. Якщо ви сумніваєтеся, що подарувати на 14 лютого, то візьміть на замітку – презент для дівчини був би не цілісним без однієї з цих листівок.

Косметичка – завжди вдалий подарунок на 14 лютого

Так, наприклад, косметичка Pouch з паттерном – справжня жіноча радість. Що подарувати дівчині на 14 лютого, якщо не яскраву косметичку для дрібних речей? Практична, компактна і в той же час містка, вона може бути використана як косметичка або сумочка для дрібних речей: ключів, карток, грошей і т.п. – Це відмінний подарунок коханій.

Сумка Струни
 
Оригінальна еко-сумка

Більше, ніж косметички, дівчата люблять тільки сумки ☺ А такі сумки, як в нашому інтернет-магазині – це ідеальний вибір, що подарувати дівчині на 14 лютого.
Сумка струни: красиво про те, що відносини – як музика, жінка – як вода, а людина, яка знає це, може почути і відчути серцевину, з якої починається все. Це відмінний варіант, що подарувати на 14 лютого для всіх поціновувачів оригінальних речей і багатозначних лейтмотивів.

Постер Horizons

Відкрити для коханої нові горизонти! Цей постер з малюнком української іллюстраторкі Маші Фої – не тільки вдалий елемент інтер'єру, але і відмінна мотивація щодня відкривати для себе щось нове. Якщо ви раптом ще не вирішили, що подарувати дівчині на 14 лютого, підказуємо: постер – чудова ідея. Вашій другій половинці точно сподобається те, що вона побачить і відчує в момент отримання подарунка.

Ну і як же без стікерів з Гусьом?

Що подарувати дівчині на 14 лютого, щоб вона була не тільки зворушена, але і посміялася від душі? Звичайно – Гуся. Іронічний Набір наклейок Гусь «Жінкам» допоможе в цьому. Як завжди – тонкий гумор і доза позитиву. Ідеальний подарунок на 14 лютого, щоб дівчина посміхалася, щоразу відкриваючи блокнот чи ноут-бук.

Чашка Ти Лучча

Чашка «Ти – лучша»

Гусь може радувати і під час ранкової кави або вечірнього чаю. А головне цей подарунок на 14 лютого завжди буде нагадувати їй про те, як її бачить коханий. Це – важливо, це окрилює, як і сама любов.

Блокнот для нотаток та малювання «Читаючи – літаєш!» Із серії Write & Draw.

Цей блокнот стане відмінним рішенням питання, що подарувати на 14 лютого. Якщо ваша дівчина любить читати, малювати, він стане ідеальним читацьким щоденником, місцем для нотаток, ескізів, замальовок. Що подарувати дівчині на 14 лютого, якщо не простір для її творчості! Усередині особистого блокнота – 4 види сторінок (з блоками, в лінію, в точку, чисті), а знімна обкладинка дозволяє з легкістю міняти дизайн.

Ну і звичайно, – свобода вибору!

Якщо вибрати подарунки на День святого Валентина зовсім складно, найкраще довіритися смаку своєї другої половинки. Ми подбали про те, щоб кожен отримав те, чого хоче.
Подарунковий сертифікат "Люблю, Дарую" з Гусьом –  коротко і чітко. Подарунок на 14 лютого у вигляді сертифіката – відмінне рішення, якщо ви зовсім недавно почали зустрічатися і ще погано знаєте побажання другої половинки. Або якщо після довгих років разом, так і не розгадали її ☺
Сертифікат на подарунок – це реальний вихід, якщо ти не знаєте, що подарувати на День святого Валентина. Гусь знає. Точніше він упевнений, що в Гіфті вибрати ідеальний подарунок на 14 лютого для себе зможе кожен, навіть найприскіпливіший поціновувач..
За допомогою сертифіката можна придбати: планери і антипланери, блокноти, календарі настінні і настільні, постери на стіну, керамічні чашки, кухонні фартухи, еко-сумки і гаманці, листівки, стікери і наклейки, календарі та блокноти для вивчення англійської мови. Всі ці позиції представлені в унікальних стилях від різних українських художників-ілюстраторів. У кожного з них є свій власний почерк і свій посил, який легко читається на кожному з аксесуарів. Щасливий володар сертифіката на подарунок може вибрати щось в жанрі сюрреалізму, або ж навпаки віддати перевагу тематиці приземленості. Буде можливість зробити вибір між чорно-білим і різними кольоровими відтінками. Вибрати фактури – від матової поверхні до можливості писати на виробі крейдою. Будь-яка примха, як то кажуть! Сертифікат допоможе вирішити проблему, що подарувати на 14 лютого, і точно порадує вашу другу половинку.

Подарунок на День закоханих: купити не можна забути:)

Свято закоханих для нас – це жарка пора, а ви повинні заздалегідь подбати про те, щоб встигнути вибрати, купити і отримати подарунок на 14 лютого.
У нас в магазині ви знайдете безліч варіантів оригінальних речей, які порадують як дівчат, так і хлопців.
Але любов не можна ділити на неї і нього, це – багатогранне і усюдисуще почуття. Тому універсальні презенти у нас такоє є. Вони порадують кожного, незалежно від статі, роду занять, віку. Подарунки на День святого Валентина від Гіфті створені, щоб посміхалися всі!

Наклейки Love

Набір наклейок Love

Говорити про любов можна нескінченно. Святкувати її варто кожен день, відзначати –14 лютого. В цю дату кожна закохана пара згадує про це важливе в їхньому житті почуття.
Наклейки Love – відмінне рішення питання, що подарувати на 14 лютого. Вони – про любов, тепло, спільні інтереси. Любов – це кордон, який можна зруйнувати поруч з іншою людиною. Межі штучні і надумані нашими страхами. Вони як тіні на стіні, не дозволяють тобі рухатися вперед. Але справжнє життя починається, коли виходиш із зони комфорту. Коли віриш і знаєш, що любов є і буде, важливо лише відкритися світові і він тебе здивує.
Кожен стікер – крок до справжніх почуттів. Це – ідеальний подарунок на 14 лютого, щоб стати ще ближчими.

КууБук Жовтий

Кулінарний блокнот Yellow

Хто не любить готувати? Так багато хто ☺ Але якщо все ж ваш хлопець або дівчина належать до тих самих любителів смачно нагодувати, у нас є варіант, перед яким інші подарунки на День святого Валентина тьмяніють.

Незвичайний кулінарний блокнот-конструктор, в якому можна знайти базові рецепти та іншу корисну інформацію з приготування страв, форми для планування меню на тиждень і для вечірок, а також місце для вашої колекції рецептів. Блокнот можна поділити на розділи за допомогою наклейок, які йдуть в доповненні. Володар такого блокнота може сам вибрати, які страви в якій послідовності записувати. До блокноту також додаються наклейки, щоб позначати найулюбленіші і найсмачніші рецепти.
До цього часу ламаєте голову, що подарувати дівчині на 14 лютого, шукаєте подарунки на День святого Валентина в останній момент або так і не вирішили, що подарувати хлопцеві на 14 лютого? Спробуйте здивувати кулінарним блокнотом. Навіть якщо друга половина не любить готувати, це стане відмінним стимулом почати:)

Інтернет-магазин Гіфті – за любов і про любов! Ми – амбасадори цього почуття, якщо хочете. Допоможемо кожному, хто шукає унікальний подарунок на 14 лютого, зробимо все в кращому вигляді, інакше просто не вміємо. Особливо, коли справа стосується Любові.

Радимо вам не пропускати цей день і обов'язково вибрати подарунок для другої половини. Навіть якщо ви не знаєте, що подарувати хлопцеві на 14 лютого чи який подарунок для коханої вибрати – не страшно. Ми знаємо, які подарунки на День святого Валентина купити, щоб змусити засяяти очі другої половинки ще яскравіше. Ми пам'ятаємо про те, що почуття – це завжди тонко, інтимно, але при цьому будь-які відносини не позбавлені гумору, іронії та звичайних життєвих ситуацій.

Інтернет-магазин подарунків на день святого Валентина Гіфті, як завжди, готовий зустрічати свято яскравими незвичайними речами.

Подарунок на 14 лютого для ваших коханих – наші турботи.
Чекаємо вас на нашому сайті. Всім – любові:)