Відповімо на всі Ваші запитання:)


Відповімо на всі Ваші запитання:)

Знижка 15% за промокодом CHILD на всі товари до 1.06

Gifty виповнюється 9 років. Святкуємо разом!  

Ось що приготували:

  • Даруємо знижку на всі товари   

-20% лише один день, в п'ятницю, 11.11.22, за промокодом GIFTY9.

  • Даруємо 20 ЗОЛОТИХ КВИТКІВ

В замовленні зроблені 8-11 листопада наші ельфи вкладають такі Квитки номіналом 500 грн, якими ти можеш розрахуватись за замовлення до 15.12 (тобто як раз до новорічних свят!)

  • Подаруй нам відгук і отримай подарунок:) 

Якщо хочеш привітати наш бренд, розкажи про нас своїм друзям в соцмережах:) Для нас це буде велика підтримка і велика приємність! 

Можливо ти маєш улюблену чашку, планер чи календар Gifty, або просто хочеш поділитися ідеєю подарунка на нашому сайті — зроби про це публікацію в соцмережах (пост або stories) 11-20 листопада  і тегни нас в соцмережах. Наші сторінки Facebookосновний Instagram та англомовний Instagram. Ми побачимо відмітки та обов'язково надішлемо всім промокод на знижку 15%. Також 20 листопада рандомно розіграємо серед всіх, хто зробив відмітки календар з Гусем на 14 місяців. Твої відгуки для нас — безцінний скарб! 

  • Допоможи стати кращими!

Приділи 3 хвилини міні-анкеті та отримай в подарунок набір із 3 digital-planners і промокод :) Ми вивчаємо наших прихильників та клієнтів, щоб ще краще вас  розуміти та вдосконалювати сервіс та розробляти нові продукти. Лінк на анкету: https://bit.ly/3AuKhRR

Дякую, що ти з нами!