Відповімо на всі Ваші запитання:)


Адреса

Відповімо на всі Ваші запитання:)

Зустрічай НОВИНКУ: 

Календар «Гусь Астролог»! Акція «Раннім пташкам» -15%, діє до 01.10.2020

 

 
Щоб зробити їй дійсно приємний, душевний та практичний подарунок, потрібно відповісти на одне питання: «Що вона любить робити»? Готувати? Мандрувати? Планувати? Вчити англійську?  Ми підібрали для вас 7 варіантів+, які їй можуть сподобатись. Нехай ваші відносини будуть теплими, а подарунки розкажуть про ваші почуття. 
 
1. Якщо вона готує з любов’ю – у вас є три варіанти. 
 
- Подарувати їй ФАРТУХ «My main ingredient is Love» 290 грн
- Кулінарний блокнот «Cook Book» 450 грн, де вона зможе зберігати улюблені рецепти та планувати меню на місяць.
- Зробити два в одному, замовивши набір у коробці


      
 

2. Якщо ви помічали, що вона блокнотоголик – у вас є два варіанти:

-Блокнот Write & Draw від 147 грн.  - блок 4 в одному. Є в двох розмірах: великий А5 та компактний А6. Тут є одна виграшна фішка: якщо ти не знаєш, який точно принт їй сподобається – можна замовити один блокнот і кілька змінних обкладинок під різний настрій! Блокнот іде в наборі з захисною плівкою. 

Блокнот Планер 450 грн. Це ціла система для комплексного планування: на день, місяць, рік і більш глобальної постановки цілей. Містить поради бізнес- коуча Тетяни Шабаєвої щодо ефективного тайм-менедженту. З летерінгом Даші Левчук.  

-Можна подарувати їй набір: блокнот + листівка Magic+ набір стікерів в блокнот з надихаючими надписами . 

 

3.Іноді важко говорити про любов. Листівка-пазл скаже все за вас. Унікальна листівка в коробці, з малюнками від Марти Гожої є в двох варіантах:

Forever & Ever (з жирафами) 80 грн.

Let me Drown in you (з рибками інь-янь) 80 грн.

 

4.Якщо ви помічали, що вона любить гарний посуд – у вас є три варіанти:

- Чашка з крейдою 220 грн. Перед подарунком щось написати їй приємне тою крейдою на чашці, а в середину можна покласти щось, що вона любить: горішки, сухофрукти або квіти. Чашка продається в коробці, тому це буде подвійний сюрприз. 

Тарілка з Летерінгом Віти Лопухіної та мотивуючими надписами.

- Зробити комплект тарілка+тарілка, або чашка+чашка. До 14 лютого діє акція «Солодка парочка», друга чашка – за особливою ціною -30%.

 

5.Якщо вона вивчає англійську або планує вивчати – у вас є три варіанти:

- Граматичний блокнот 128 грн, в якому зібрана вся англійська граматика певного рівня + місце для записів нових слів. Є три види, залежно від рівня. 

- Подарунковий сертифікат на навчання англійської . В Гіфті можна замовити сертифікат на будь-яку суму в 3 проекти: Проект 12 (школа Low Cost з адаптивним графіком, Київ), Yappi (бізнес-англійська, Київ),  Green Forest (загальна англійська, Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпропетровськ).  

 

6. Якщо ви помічали, що вона сумкоголик. Знаєте, дівчатам бажано мати сумку під кожну сукню, а сукню під кожну сумку;) В Гіфті вони досить доступні, 220 грн. Практично так, як коштує гарний букет квітів.

Сумка Cities  для тих, хто любить нові міста

- Сумка Just Have – з цитатою Марка Цукерберга для любителів чорно-білого. 

 

 

7.Якщо не знаєте що їй подарувати – подаруйте подарунковий сертифікат в Гіфті, нехай обирає що їй до вподоби. 

Читати ТОП 7  варіацій подарунків на 14 лютого для НЬОГО