Відповімо на всі Ваші запитання:)


Відповімо на всі Ваші запитання:)

Відправляємо подарунки по всьому світу! 15% з усіх продажів перераховуємо у фонд ЗСУ

Віримо, що кожен українець наразі робить щось для нашої спільної перемоги. Знаємо, що на нашому боці увесь світ. Стільки людей допомагає, стільком хочеться віддячити – і в Україні, і за кордоном. Тому ми наважилися запустити нову колекцію «Паляниця» з принтами українських ілюстраторів Олександра Шатохіна, Олександра Грехова, Інни Руди, Альони Жук.

До неї увійшли чашки, піни, наклейки та листівки. Адже малюнки деколи можуть сказати більше, ніж слова. В них і біль, і надія, і гумор. Ми випустили колекцію українською мовою, але деякі товари в ній з англійськими написами. Тож ти можеш подарувати щось друзям з-за кордону.

Ми вирішили, що зробити цю колекцію важливо, як важливий зараз кожен жест, кожен прояв любові, тепла, уваги. Й невеликий подарунок зі змістом тут чудово допоможе. Також це підтримає ілюстраторів і дасть роботу працівникам Gifty. 

Відправляємо не лише по Україні, а й по всьому світові (Укрпоштою). 25%  з усіх продажів перераховуємо у фонд ЗСУ.

Чашки «Герб України» та «У ритмі ЗСУ» від Інни Руди та Альони Жук

Чашка У ритмі ЗСУ

Чашка «Герб України» від Інни Руди та чашка «У ритмі ЗСУ» від Альони Жук у головних кольорах 2022 року – жовтому та блакитному. Коли весь світ дізнався про Україну, коли нам допомагає стільки людей, саме час подарувати щось на згадку про себе, свою країну і про те, що зараз відбувається. Важливо пам'ятати та важливо не втрачати надію. Ми не самі у цій війні.

Чашку легко відправити маленькою недорогою посилкою. Вона завжди буде під рукою і нагадає про те, що життя продовжується.

Чашки з патріотичними принтами Олександра Грехова

Чашки з паляницею, чашка острів Зміїний

Свої ілюстрації Олександр присвячує подіям у реальному часі. Давно малює війну, що тягнеться з 2014 року, і продовжує це робити зараз, після повномасштабного вторгнення Росії. Чашки «Паляниця», «Зона комфорту» та «Острів Зміїний» (з англійським принтом) розповідають про неймовірну силу духу, гуртування та непереборне почуття гумору українців.

Ці якості дозволяють нам продовжувати жити, попри все, і давати відсіч будь-якому ворогові, який прийде на нашу землю. Тому що наша зона комфорту – це 603,548 квадратних кілометрів, а паляницею тут зустрічають лише справжніх захисників рідної землі.

Листівки від Олександра Шатохіна та Олександра Грехова

Чи вірю я в привидів? Листівки Шатохіна

Бандера-смузі, паляниця та причіп для трактора у вигляді танка назавжди залишаться нашими символами. Ми битимемо тату з гербом України та Привидом Києва. Форму острова Зміїний запам'ятають навіть ті, хто ніколи не цікавився географією. А у привидів повірять найбільші скептики.

Листівки з символікою України від Олександра Грехова

Всі герої, відомі та невідомі, залишаться у наших серцях. А невеликі листівки від українських художників нагадуватимуть про відвагу людей, які зіткнулися з безпрецедентною загрозою не лише Україні, а й усьому світу.

Листівки у форматі 10х10 см. Можна зібрати колекцію, замовити як презент на згадку людям, які допомогли у скрутну хвилину, або для себе.

Українські стікери на злободенну тему

Стікери про Україну

Країна, в якій дітей збираються називати Джавелінками та Байрактарами, точно не пропаде. Ми вирішили зафіксувати на стікерах все, що з нами зараз відбувається. Маленькі наклейки про великі події. Ліпи куди завгодно – на ноутбук, телефон, свій бойовий трактор. Розповідай світові про нашу боротьбу.

Все буде Україна!


ПОДИВИТИСЯ КОЛЕКЦІЮ «ПАЛЯНИЦЯ»


Ще за темою: