Відповімо на всі Ваші запитання:)


Відповімо на всі Ваші запитання:)

Щоденник — ваш найкращий друг? Любите складати плани і дотримуватися їх пункт за пунктом? А може, навпаки — планувальник справ рясніє дедлайнами, а в справах — повний хаос? У таких випадках варто завести планувальник справ і купити планер.

 

Блокноти з Гусьом от Надьожної

 

Чому варто купити планер?

Блокнот планер — річ номер один, щоб упорядкувати справи та привести їх в правильний ритм. Щоденник — це перший крок до реалізації мрії. Ми вважаємо, що шлях до цілей повинен бути красивим, а значить блокнот планер купити варто такий, щоб приємно було залишати в ньому записи. Адже якщо вам не подобається вести звіт справ і планів, значить ви ще не знайшли той самий щоденник.

Є асоціація, що блокнот планер — це нудні офісні записні книжки в темній обкладинці. У нас не вийде купити такий планер :) Кожен наш щоденник — це мікс практичності, естетики та гарного настрою. Планувальник справ з родзинкою знаходить своє втілення в наших оригінальних блокнотах.
Якщо ви все ще не знаєте, який вибрати щоденник і де купити планер, вам — до нас!

Оригінальні красиві щоденники від Гіфті

Який планер купити? Вибрати щоденник в лінію або без? Планувальник справ повинен бути з ілюстраціями або звичайним? Годі задаватися даремно питаннями — зверніться до нас. Щоденник — наш герой, блокнот планер — соліст, планувальник справ — ціла сага :) Ми в Гіфті знаємо про них все, тому планер купити у нас так само легко, як повернутися з книгою з бібліотеки. У нас можна купити планер різних видів — від класичних до арт-блокнотів або у вигляді календаря. Але жоден планувальник справ з перерахованих не залишить вас байдужими. Вибрати для себе щоденник в Гіфті — значить трішки змінити своє життя на краще:)

Який же планер купити варто саме вам? Пропонуємо варіанти, а ви поки прислухайтеся до свого серця.

 

Купити планери в еко шкірі

 

Блокнот планер на 2020 з екошкіри

Це не просто блокнот планер — це продуманий планувальник справ, система, яка допоможе досягти заповітних бажань. Щоденник створений для тих, хто всерйоз налаштований досягти результатів. Якщо ви з таких, вам потрібно мати під рукою правильний щоденник.

Щоденник з екошкіри дозволяє творчо підійти до його заповнення та максимально структурувати інформацію. Він має місця для планування від глобальних (рік) до мінімальних (дні).

Цей блокнот планер має стильне оформлення: обкладинку з екошкіри в трьох кольорах. Усередині щоденник містить поради, як продуктивно керувати часом, календар на 2020 рік, форми для планування, місце для приміток. А ще — набір наклейок, які доповнюють блокнот планер, і спеціальний конверт. Щоденник точно знайде відгук у серці того, хто любить поєднання лаконічності і естетики. Цей планувальник справ допоможе думати системно і впевнено дивитися в майбутнє :)
Якщо ви в процесі вибору і ще не вирішили який планер купити, то цей щоденник — варіант класики до теми блокнот планер.

Купити планер можна в розділі на сайті.

 

Ризнокольорові планери в еко шкірі

 

Оригінальний щоденник Гусь організований

Планувальник справ «Гусь організований» — це блокнот щоденник, який допоможе реалізувати всі плани і мрії, а також щодня буде давати порцію гарного настрою. Це — дилер позитиву, якщо хочете :)

Щоденник має форми для планування, а також — місце для важливих записів і сміливих ідей. Найцікавіше, що робить цей блокнот планер несхожим ні на один інший, — премудрості та гумор від автора легендарного Гуся — Надьожної, які наповнюють щоденник. Варто купити планер з Гусьом, якщо вам не вистачає іронії і гумору.
Блокнот планер має яскраву і оксамитову на дотик обкладинку з матовою ламінацією і вибірковим лакуванням. Щоденник виготовлений зі щільного німецького паперу молочного кольору, має зовнішню резинку-тримач, а сторінки зручно поділяються стрічкою-закладкою. Цей планувальник справ не прив'язаний до дат, а значить ви можете почати вести щоденник в будь-який момент.

Усередині щоденник має блоки для цілей, завдань, календар на 2020 - 2023 рр., Місце для нотаток, набір наклейок, конверт та приємний бонус — розмальовку. Такий планувальник справ точно підніме настрій або, як мінімум, любов до малювання :)

Цей блокнот-планер може стати класним подарунком для друга, приятеля, колеги або кого-завгодно, хто цінує гумор і любить життя. Компактний планувальник справ мотивує розвиватися, працювати над собою і вчасно відпочивати. «Гусь організований» — настільки яскравий і якісний щоденник, що вам захочеться взяти такий і для себе. Планувальник справ допоможе вам з легкістю розпоряджатися часом, виробляти корисні звички та розподіляти грошові витрати. Цей блокнот планер наповнить ваш день крутими жартами та рік — системним плануванням.

Купити планер можна в нашому інтернет-магазині в розділі на сайті.

 

Планер Гусь організований від Наді Кушнір

 

Планувальник справ для творчих людей

Блокнот планер переповнений завданнями? Щось пішло не так. Прийшов час купити планер принципово іншого формату — не звичайний щоденник. Ми називаємо його антипланер.

Щоденник Антипланер 2020

Що таке Антипланер від Gifty? Він зовсім несхожий на звичайний планувальник справ або щоденник, це — блокнот планер, призначений підіймати настрій і відволікати свого власника від дедлайнів і купи непрочитаних повідомлень. Такий щоденник — протест проти того, щоб згоріти на роботі. Для цього потрібен зовсім незвичайний щоденник. Таким і є антипланер, який наповнений легкими іронічними ілюстраціями від Жені Олійник. Щоденник на кожній сторінці нагадує про те, що життя — одне, і не варто займати його лише купою справ.

Чи можна купити планер такого виду на подарунок? Звичайно, цей нестандартний щоденник підійде як подарунок для офісних працівників, студентів і кожного, хто в сучасному світі забуває знайти час для гумору, відпочинку, думок. Такий незвичайний щоденник — класний подарунок до Нового року або просто так, якщо відчуваєте, що комусь із друзів точно потрібен щоденник і гіфт-терапія.

Оригінальний блокнот-планер датований 2020-м, так що з ним якраз можна весело почати новий рік. Щоденник точно додасть вогника в будні :)

 

Датований оригінальний Антипланер на 2020 рік

 

Write & Draw — блокнот планер для книголюба.

Це — незвичайний блокнот планер для заміток і малювання та відмінний планувальник справ для книголюба або письменника. Останнім точно варто купити планер, адже він стане хранителем списку літератури та простором для початку майбутніх оповідань. Щоденник має обкладинку з дизайнерського картону. Усередині цей щоденник має 4 види сторінок (з блоками, в лінію, в точку, чисті), а змінна обкладинка дозволяє з легкістю міняти дизайн, таким чином один блокнот планер може бути різним. Можна купити планер в комплекті з кількома обкладинками відразу.

Усередині планувальник справ ховає щільний якісний папір Мункен молочного кольору, стрічку-закладку. Цей щоденник — невеликого розміру, тому він ідеально поміститися навіть в маленькій сумочці.

Блокнот планер має 160 сторінок з 4 видами розмітки: 60 з них розділені на блоки (тут ідеально записувати завдання), 38 сторінок в лінію — місце для записів, контактів і 14 сторінок  — в точку. Останні можна використовувати для малювання або перетворити в лічильник нових вивчених слів, виконаних справ за тиждень. Щоденник має також 36 чистих аркушів. Тут немає ніяких обмежень — фантазуйте і робіть ескізи або будь-що інше. 

Можна купити планер в розділі з планерами на сайті.

 

Блокноти із змінними обкладинками

 

Календар-планер - щоденник на рік.

Настінний перекидний календар на 2020 рік з Гусем створений для тих, хто любить плани, оригінальні речі та має гарне почуття гумору.

Ми не могли не додати його до переліку щоденників, адже він ідеально підходить для ведення справ. Це — не класичний блокнот планер, але свого роду це теж планувальник справ, адже на кожній сторінці календаря є місце для завдань. Календар містить 12 нових ілюстрацій Надьожної з легендарним Гусем. Цей календар щоденник у вигляді календаря легко впишеться в інтер'єр будь-якої кімнати або офісу. Купити планер у вигляді календаря чи ні? Риторичне питання :) Звичайно, купити! Собі або на подарунок.

Календар планувальник справ має розмір формату А3, щільний папір, 13 сторінок з ілюстраціями Наді Кушнір, створених спеціально для бренду Gifty. Якщо звичайний блокнот планер вам не до душі, цей календар — найкращий вибір.

 

Настінний календар планер на 2020 рик з Гусьом

 

Планувальник справ — це важлива складова самовираження.
Тому від того, який планер ви вирішите купити, залежить, чи буде комфортно вам працювати, планувати витрати, день, загалом — вести письмове життя :) Сподіваємося, що ми переконали вас, що щоденник — це круто, весело і разом з Гіфті — оригінально. Ваш блокнот планер може бути настільки незвичайним, наскільки ви цього захочете.
І пам'ятайте: не знаєте, що подарувати, планувальник справ — завжди крутий подарунок!

Оригінальний щоденник або планер купити можна у нас на сайті або в шоу-румі в Києві на Костьольній, 4.

Більше ідей новорічних подарунків можна переглянути тут.