Відповімо на всі Ваші запитання:)


Адреса

Відповімо на всі Ваші запитання:)

Зустрічай НОВИНКУ: 

Календар «Гусь Астролог»! Акція «Раннім пташкам» -15%, діє до 01.10.2020

 

Одна із мов любові - подарунки. Деякі речі можуть бути символічні, можуть бути з глибоким змістом, можуть змусити посміхатись, надихнути на дії та нові звершення. Саме їх ми хочемо дарувати і хочемо отримувати. Ми зібрали ТОП 9 ідей подарунків, які сподобаються Вашим другим половинкам.

Чашка-Love-Dream-Create

1. ЧАШКА "LOVE", на якій можна залишити крейдою побажання або миле привітання.
Ціна: 220 грн

2. ЛИСТІВКА "ТИ ОСОБЛИВА", яка створена українською каліграфинею Аньою Сезон. Просто та красиво.
Ціна: 20 грн3. ФАРТУХ "LOVE" для тих, у кого основний інгредієнт у приготуванні страв - це любов. 
Ціна: 320 грн4. ЛИСТІВКА-ПАЗЛ "GIRAFFES" та ЛИСТІВКА-ПАЗЛ "FISH". Чудовий варіант для пари - пазл, у якому приховані почуття. 
Ціна: 80 грн5. КОРОБКА ІЗ СТРІЧКОЮ ТА GIFT-ТЕГОМ. Красива упаковка - це ознака того, що подарунок зроблений з турботою та любов'ю. 
Ціна: 69 грн6. ЧАШКА "НІНАВІЖУ, ЛЮБЛЮ, АБАЖАЮ" з топовим Гусем від Надьожної. Весь спектр почуттів в одному подарунку. Лише тим, хто зрозуміє;)
Ціна: 249 грн7. ЧАШКА "ЛЮБИТИ" із нової колекції Ярини Саєнко. Чашка про складність вибору, який нам доводиться робити, хоч і не завжди хочеться.
Ціна: 220 грн8. ЧАШКА "BE LIKE ME", яка говорить про те, що потрібно залишатись вірним самому собі, йти до своєї мети, навіть коли хтось намагається зупинити. 
Ціна: 220 грн9. ЧАШКИ "EVERYTHING" та "GET STARTED" для пари, якій до вподоби мінімалізм. ЛИШЕ до 14.02 знижка 30% на другий товар в одній категорії.
Ціна: 220 грнБільше варіантів подарунків до Дня святого Валентина можна знайти в новій колекції Ярини Саєнко.