Відповімо на всі Ваші запитання:)


Адреса

Відповімо на всі Ваші запитання:)


Корпоративні подарунки в інтернет-магазині Gifty

Корпоративні подарунки від Gifty можуть бути різними: строгими і діловими, з гумором і перчинкою, великі і маленькі, для дому та офісу. Якщо раніше вибір презентів колегам був непосильним завданням, то зараз один дзвінок може вирішити все. Ми допоможемо підібрати корпоративні подарунки для співробітників великої, середньої та маленької компанії. Порадимо, що саме краще обрати під ваш колективний дух, підемо на зустріч в контексті ціни на замовлення, оформимо будь-яку кількість виробів в красиву подарункову упаковку на ваше свято.

До кожної компанії, до кожного замовлення ми підходимо індивідуально. Обираючи нас, ви отримуєте можливість:

– вибрати товари в каталозі Gifty без нанесення вашого логотипу;
– брендувати товари за допомогою нанесення логотипу Вашої компанії безпосередньо на виріб;
– придбати на корпоратив готові товари Gifty, частково брендовані вашим логотипом на листівці або гіфт-тезі;
– попросити розробку індивідуального дизайну;
– зупинитися на частково брендованих виробах зі змінами в дизайні за вашим бажанням.

Асортимент оригінальних подарунків для співробітників

Gifty  це не просто інтернет магазин, це виробник аксесуарів, які наповнені змістом та зроблені з душею. Найвідоміші українські ілюстратори втілюють свої художні ідеї на наші товари. Головне завдання Gifty  зробити мистецтво доступним для кожного, а також полегшити процес вибору класного презенту, який точно запам'ятається.  Купити корпоративні подарунки на нашому сайті можна найрізноманітніші: еко сумки, чашки, фартухи, блокноти, планери, календарі, постери, товари для вивчення англійської, листівки, набори та подарункові сертифікати.

Всі товари на сайті представлені в колекціях від різних сучасних талановитих ілюстраторів:

 • Колекція від Надьожної (Надії Кушнір) - гумористичні історії з життя Гуся. Це речі для «своїх людей» з почуттям гумору. Прямолінійний і іронічний стиль Гуся, його життєві фрази і інсайти  піднімають настрій навіть найсерйознішим працівникам офісу!
 • Колекція Сергія Майдукова підійде для великої компанії, де багато людей з різними смаками. Вона лаконічна, стильна і мінімалістична. Еко сумки, постери, блокноти в його унікальному стилі  відмінний варіант корпоративного подарунку.
 • Колекція Маші Фої - це втілення легкості, невагомості, свободи. Кожна, навіть сама активна, людина іноді хоче побути наодинці з собою. Блокноти, листівки, постери з її ілюстраціями дозволять сховатися від робочої суєти, зробити невелику перерву між звітами, зустрічами і дедлайнами.
 • Колекція від Жені Олійник  експресивна, абсолютно вільна від стримуючих стереотипів. Блокноти, фартухи, сумки, листівки з її ілюстраціями оцінять люди, які люблять оригінальні артові речі і котиків.
 • Роботи Ярини Саєнко порадують ніжних, чуттєвих людей з тонкою душевною організацією. Пастельні тони, тонкі лінії, глибокий сенс її робіт дуже ефектно виглядає на еко-сумках, блокнотах, листівках.
 • Вироби з принтами Даші Левчук підійдуть любителям геометричних ліній, леттерінга.
 • Товари з малюнками Жені Гайдамаки  людям, які зуміли зберегти в собі внутрішню дитину  мрійника.

Які вибрати корпоративні подарунки на свято

Бренд Гіфті пропонує купити корпоративний подарунок співробітнику компанії не для галочки, а зі змістом. Такий, який спонукатиме, надихатиме, наштовхуватиме на думку, смішитиме, викличе яскраву емоцію, запам'ятається. Варіанти у нас є такі:

 1. Еко френдлі товари.
  В асортименті магазину близько 20 варіантів еко сумок - шоперів на будь-який смак.  Тканинні сумки мають безліч переваг: вони багаторазові, міцні, стильні, зручні, місткі.  Більше не потрібно купувати, а потім викидати пакети з магазинів, адже в сумки від Gifty можна помістити все: продукти, речі, набір для пікніка, спортивну форму, робочий лептоп з блокнотом!;)
   
 2. Ідеї ​​подарунків для тих, хто вчить.
  Класні граматичні блокноти і календарі для вивчення англійської мови. Яскраві, дизайнерські, наповнені цінною корисною інформацією
   не тільки оригінальний, але і дуже корисний сувенір!
   
 3. Презенти для планування.
  Планери, блокноти різних видів
   від строгих з готовими блоками для планування бізнесу, до "Антипланера" ​​з неповторною ноткою іронії.
   
 4. Аксесуари для дому.
  Не обов'язково вибирати корпоративний подарунок для офісу. Ви можете замовити щось для дому колеги. Тут можна вибрати дизайнерські фартухи, чашки, постери, листівки.

   
 5. Предмети для офісу.
  На кожному робочому місці повинна бути річ, дивлячись на яку відразу піднімається настрій. А отже
   зростає продуктивність. Настільні/настінні перекидні календарі, унікальні чашки, постери, наклейки. Ці приємні дрібниці зроблять атмосферу офісу більш домашньою.
   
 6. Подарункові сертифікати.
  На випадок, якщо ваші колеги знають, що їм потрібно краще, ніж Ви.

Отже, якщо ви вже в пошуках привітальних сюрпризів на корпоратив, то самі художні та незвичайні корпоративні подарунки в Києві  у нас! :) Придумано, розроблено, виготовлено в Україні!

Для того, щоб замовити корпоративні подарунки в Gifty
 Вам достатньо просто зателефонувати до нас по номеру +380978397113. Менеджер Наталя із задоволенням відповість на всі ваші запитання