Відповімо на всі Ваші запитання:)


Відповімо на всі Ваші запитання:)

BIG SUMMER SALE з 10.07 до 25.07
 


Корпоративні подарунки на 8 березня в Gifty

8 березня — одне з найпопулярніших свят, які відзначаються в Україні протягом року. У цей день і напередодні, коли попереду вихідний, навколо святкова метушня і то там, то там жовтіють мімози, як-то особливо відчувається початок весни. Подарунки жінкам в цей день дарують не тільки близькі та друзі. Чудову традицію вітати співробітниць з Міжнародним жіночим днем ​​і щось дарувати підтримує більшість українських компаній. Тому багато хто вже в січні-лютому, а то й раніше, шукає де б замовити корпоративні подарунки жінкам на 8 березня.

У деяких колективах презенти жінкам замовляють колеги-чоловіки, десь це роблять HR-фахівці, десь керівники офісів. У будь-якому випадку, той, хто хоч раз намагався купити корпоративні подарунки на 8 березня, знає, як багато результатів пошуку пропонують пошукові системи. Інтернет-магазини навперебій рекламують товари. Ось тільки далеко не всі з них й справді підходять. Влучні ідеї, само собою, трапляються. Але частіше вони або занадто звичайні, або занадто незвичайні.

А іноді хороші речі банально дорогі. Адже в одній компанії може працювати багато жінок, і потрібно всім підготувати подарунки на міжнародний жіночий день. При цьому співробітники напевно вже не раз в житті отримували стандартний набір з коробки цукерок, пляшки вина та букета. Теж, непогано, звичайно. Але ж іноді хочеться чогось більш креативного й душевного (так, навіть більш душевного, ніж пляшка червоного напівсухого:) До речі, одне іншому зовсім не заважає.

Gifty кожен день має справу з подарунками і знає як допомогти підібрати їх так, щоб всі залишилися задоволені. Дарувати щось на роботі своїм співробітникам — це класний спосіб привітати і/або подякувати людям, які допомагають бізнесу процвітати. І корпоративні подарунки на 8 березня не виняток. Всім подобається відчувати себе значущим, знати, що твій вклад в розвиток спільної справи помічають та цінують.

І ще, корпоративні подарунки на 8 березня (та й будь-які інші) не обов'язково повинні бути великими, грандіозними і вражати ціною. Але зате їх точно варто постаратися зробити оригінальними і презентувати сувенір з душею. Це виходить набагато легше, якщо з самого початку вибирати речі зі змістом. Наприклад, фартух для того, хто любить готувати або захоплюється живописом, дизайнерський блокнот або артбук людині, яка закохана в блокноти, планер тому, у кого багато завдань протягом дня й потрібно всі їх десь фіксувати. Також має значення красива упаковка і підпис, який варто додати у коробку.

Асортимент корпоративних подарунків на Міжнародний жіночий день

Отже, компанія вирішила подарувати жіночій частини колективу оригінальні корпоративні подарунки на 8 березня. В каталозі Gifty завжди великий вибір, що замовити колегам. Gifty — український виробник, так що ціни на корпоративні подарунки на 8 березня будуть комфортними. Ми знаходимося в Києві, але робимо швидку доставку по всій Україні.

Подивимося, що це може бути:

 • Онлайн-сертифікат для Неї. Дає можливість людині вибрати те, що дійсно хочеться. Класно працює для віддалених співробітників. У нього можна вписати будь-яку суму.

 • Класичний подарунковий сертифікат. З ним теж людина вибирає те, що хоче. Але такий сертифікат існує фізично, його можна покласти в коробку, додати до нього шоколад, листівку, стікери.

 • Тематична чашка з Гусем, наприклад з фразами «Ти лучча» або «На роботу як на празднік». Підніме настрій усьому колективу. Всі чашки в офісі будуть в одному стилі, але при цьому з різними принтами та різного кольору. Можна нанести свій логотип та будь-який додатковий напис або малюнок.

 • Блокноти та планери. У каталозі інтернет-магазину є дуже красива серія блокнотів Write & Draw з обкладинками від українських ілюстраторів. Ну і, звісно, блокноти з Гусем. А також антіпланери та інші тематичні щоденники.

 • Екосумки з дизайнерськими принтами. Покликані кожен день ​​приносити користь власниці та навколишньому світу, захистити природу від забруднення пластиком і приємно нагадувати про компанію кожного разу, коли їх будуть використовувати.

 • Фартухи з принтами. Фартухи виконані з авторськими ілюстраціями художників з України. Стильний фартух з саржі прикрасить не тільки кухню, але й допоможе у різних хобі — в майстерні художниці, в саду або оранжереї.

 • Готовий подарунковий набір. Набори зібрані з урахуванням побажань корпоративних клієнтів про те, щоб їм хотілося бачити всередині. Вартість набору на 10-15% нижче, ніж вартість тих же товарів окремо.

Як вибрати корпоративні подарунки жінкам на 8 березня

Ось кілька дієвих порад, як вибрати корпоративні подарунки на 8 березня, які запам'ятаються:

 • вибрати щось креативне і при цьому корисне, щоб воно нагадувало про бренд, а не припадало пилом на антресолях (незвичайна чашка, дизайнерський блокнот, щоденник, магнітний планер на холодильник, «вічний» календар, який можна дарувати в будь-якому місяці, фартух або екосумка);

 • знайти презент «в тему», наприклад підібрати цікаву цитату Гуся на чашці, сумці або в блокноті, вкласти тематичні стікери, шоколад або листівку, знайти дизайнерський принт, який «відгукнеться»;

 • оформити кожен подарунок у святкову упаковку (є варіанти упаковки окремого подарунка або подарункового боксу, куди поміститься кілька різних предметів);

 • придумати, написати і вкласти побажання в подарунок;

 • купити подарунковий сертифікат, якщо страшно помилитися у виборі або здається, що все вже дарувалося раніше;

 • дарувати від душі, а не для галочки.