Відповімо на всі Ваші запитання:)


Відповімо на всі Ваші запитання:)

60% ЛЮБОВ | 30% МАГІЯ | 10% БЕЗУМСТВО


Подарунок на День Бухгалтера – гарна традиція у багатьох компаніях. Адже це дуже важливий співробітник, від якого залежить не лише акуратність виплат зарплат і премій, а й добробут компанії – адже саме він оптимізує її витрати та знаходить способи платити менше податків. 

В Україні свято, яке віддає данину цієї професії, відзначають 16 липня. Не в усіх організаціях така посада присутня у штаті – у малих бізнесах його обов'язки може виконувати заступник директора чи тімлід. Також широко поширена практика аутсорсингу бухгалтерських послуг, коли ними займається стороння компанія чи фрилансер. Але якщо у вашій компанії є такий співробітник, купити подарунок на День бухгалтера однозначно вартує. 

Презент можна зробити як від імені компанії, так і особисто від вас, якщо ви товаришуєте з цією людиною. У будь-якому випадку отримати якийсь незвичайний сюрприз на своє професійне свято йому буде приємно. Це дасть людині зрозуміти, що її професію поважають, а працю цінують. Але що подарувати на День бухгалтера? Магазин Gifty знає відповідь на це запитання!

Асортимент подарунків на День бухгалтера

Каталог Gifty включає різні категорії сувенірів на всі випадки життя, в тому числі і подарунки на День бухгалтера. Є як спеціалізовані презенти з відповідними написами, так і універсальні корисні дрібниці, якими буде приємно користуватися щодня. Весь асортимент товарів у магазині створено українськими дизайнерами; вони мають відмінну якість та бездоганний стиль. Більше не потрібно морочити голову, що подарувати на День бухгалтера – у Gifty про все подумали за вас!

Наприклад, якщо не спадає на думку ідея, який купити подарунок на День бухгалтера, є витончене рішення у вигляді подарункових сертифікатів. У магазині Gifty вони представлені у двох варіантах – на 500 та 700 грн. Таким чином можна вбити двох зайців - і подарувати подарунок, і унеможливити не догодити з ним.

Якщо хочеться зробити щось більш персоналізоване, в магазині Gifty є чашки в подарунок на День бухгалтера. Щоразу, коли людина питиме каву або чай, їй буде приємно зайве нагадування про те, як її цінують у компанії. 

Блокнот також чудово підійде, щоб подарувати на Міжнародний день бухгалтера. Адже людині, яка має справу з цифрами, час від часу треба щось записувати, попри автоматизацію всіх робочих процесів. З блокнотами від Gifty така робота перетвориться на задоволення, і ваш бухгалтер неодноразово згадає вас добрим словом за такий корисний і гарний подарунок. 

Але блокноти бувають різні, і такий подарунок може стати набагато кориснішим інструментом, ніж просто папір для робочих нотаток. Якщо це планер, він допоможе грамотно організувати день, намітити довгострокові цілі та не згортаючи йти прямо до мрії. Подарувати планер від Gifty означає щось більше, ніж просто купити подарунок на день бухгалтера – це крок до якісних змін у житті. Можна підібрати дизайн на будь-який смак - є варіанти в стильному мінімалізмі або з грайливим Гусем, що нагадує, що не можна ставитися до життя дуже серйозно. 

Де придбати подарунок на день бухгалтера?

У магазині Gifty є з чого вибрати й що дарувати на будь-яке свято, а також без жодного приводу, у тому числі подарунок на День бухгалтера. Можна замовити подарунок, не встаючи з дивана або робочого крісла - в магазині працює доставлення. На додаток, радість від якісних та естетичних подарунків не обмежена одним містом – у зоні охоплення Gifty не лише вся Україна, а й увесь світ. Де б ви не були й наскільки далеко доля не занесла б ваших близьких, Gifty зможе порадувати їх якісними та оригінальними сувенірами з українським колоритом.