Відповімо на всі Ваші запитання:)


Відповімо на всі Ваші запитання:)

60% Любов | 30% Магія | 10% Безумство

690 грн 585 грн
немає в наявності

Подарунки доньці на 8 березня

Різниця поколінь - вічний камінь спотикання. У виборі подарунка доньці на 8 березня він також стоїть. Гіфті спробує допомогти підібрати потрібний презент - не банальний, з душею. Наша головна мета - фраза "Як ти здогадався!" при отриманні.

Ідеї подарунку дочці на міжнародний жіночий день

Почнемо з початку – скільки доньки років? Вчиться у школі, університеті чи працює? Вік допоможе визначити потреби, а також рівень дозволеного гумору.

Зовсім юним дівчатам корисним подарунком будуть знання. Не про те, у скільки і як часто варто ходити по побаченнях, а практичні: про іноземні мови, здоровий спосіб життя, саморозвиток, планування. Про що власне «От знати це раніше!»?

Дівчатам 20+ дарувати можна що завгодно. Головне пам'ятати, що подарунки дочці на міжнародний жіночий день не зобов'язані говорити про красу, весну, інші банальності. Нехай вони скажуть про більше.

Що подарувати доньці на 8 березня?

Дізнайся що цікаво. Це підкреслить увагу. Не вибирай специфічні захоплення, якщо сам у цьому не розумієшся.

  • Творчість

Якщо дочка грає на музичних інструментах, фотографує, пише, займається хендмейдом чи живописом, то, напевно, про це багато знає. Так що пензлики з кінського ворсу чи штатив для фотоапарата – не варіант, якщо не знаєш конкретних параметрів. Зате це ідеальний сюрприз на 8 березня для доньки, якщо бажане у вішлісті.

  • Подорожі

А хто не любить? Якщо відправитися (або відправити) у навколосвітну подорож за сувенірами неможливо, є багато непрямих речей. Це сертифікати в туристичні магазини, безстрокові купони, ергономічна подушка для сну у транспорті, тревел-блокнот, тематичні книги.

  • Іноземні мови

Може знадобитися тій, що подорожує! Але багато хто навчає їх для роботи або задоволення. Тут багато ідей для оригінальних подарунків на 8 березня доньці у цій темі.

Якщо є лише бажання розпочати, подаруй пробне заняття та щось просте — картки зі словами, блокнот, календар. Ці речі будуть перед очима, дозволяючи вивчати нову мову щодня не докладаючи великих зусиль.

А якщо процес запущений і база напрацьована, подаруй книгу, фільм в оригінальному озвученні чи навіть театральну постановку.

  • Кар'єра

Тільки й розмов про роботу? Можливо, вона ентузіастка своєї справи. Значить буде рада всьому, що допоможе контролювати процеси. Це календарі, планери, блокноти, мотиватори.

Асортимент подарунків дочки на міжнародний жіночий день

Які товари в наших каталогах підійдуть, щоб купити подарунок для дочки на 8 березня:

  • Для англійської

Граматичні блокноти, календарі Inspiring та Travelling, ігри G7 трьох рівнів, подарункові сертифікати курсів від дружніх шкіл Green Forest, Project 12, Yappi. Знання – оригінальний подарунок на 8 березня доньці!

  • Для роботи

Блокноти для найграндіозніших планів. А чашки із серії Профі – з крапелькою іронії.

  • Для настрою

Будь-яка річ із Гусьом стане незвичайним подарунком для доньки на 8 березня. Хоч планер «Вишенька» рожевий та з пиріжками, усередині гумор 18+.

А якщо дівчина з почуттям гумору, вам буде над чим посміятися разом із чашками із колекції з Гусьом чи творчістю Леся Подерв'янського.

  • Для найсмачніших сімейних застіль

Побажання "бути господаркою" залишилися в минулому, але захоплення кулінарії як хобі - актуальна тема. Якщо вона тобі до смаку можна Фартухи витримають будь-які кухонні експерименти, а календар Смачний рік підкаже що та як приготувати, щоб було корисно і апетитно.

  • Для креативного самовираження

Купити подарунок доньці на 8 березня дочки можна в артових колекціях ілюстраторів Маші Фої, Жені Гайдамаки, Сергія Майдукова, Олександра Шатохіна.

  • Для тих, хто не вирішив

Подарункові сертифікати або тематичні набори врятують всіх.

Де вибрати та купити подарунки дочці на 8 березня

Якщо товар хочеться подивитись, то шоурум Gifty розташований у центрі Києва. Доставка по Україні та за її межами – теж не проблема. Більшість товарів продається фірмовій упаковці, але наші ельфи можуть зробити ще красивішими — у коробці, обгортковому папері, зі стрічкою та підписаною листівкою. Ми готові зробити все, щоб ваш подарунок доньці на 8 березня запам'ятався та приємно здивував!