Відповімо на всі Ваші запитання:)


Відповімо на всі Ваші запитання:)

BIG SUMMER SALE з 10.07 до 25.07
 

650 грн 555 грн
немає в наявності

Подарунки дружині на 8 березня

Міжнародний жіночий день відзначається щорічно 8 березня у багатьох країнах світу. Тож у твоїх руках те, яким він буде. Створи атмосферу свята для себе та тих, хто навколо. Якісь особливі жінки у житті — мами, бабусі, подруги, сестри, дружина є у всіх. І Міжнародний жіночий день це привід висловити своє кохання та прихильність за допомогою подарунка. Не так важливо, чоловік ти чи жінка (від цього залежить лише одне – отримаєш ти подарунок на 8 березня чи ні). Важливо те, що це чудова нагода провести час із близькими, придумати якісь спільні активності, приготувати смачне, напередодні бігати магазинами (або шерстити простори інтернету) у пошуку подарунків, купувати мімозу у бабусі в переході, мружитися від першого весняного сонця та підставляти йому обличчя.

Якщо у тебе є дружина, тобі, звичайно ж, потрібно подбати про подарунок дружині на 8 березня. Навіть якщо ти думаєш, що в парі важливо просто бути разом, любити один одного й піклуватися не в якийсь конкретний день, а завжди, відклади ці думки на потім. Це все 100% правильно, але подарунки дружині на Міжнародний жіночий день ніхто не скасовував. Просто повір. Навіть якщо вона знає, що ти її любиш, вона все одно завжди сумніватиметься і чекатиме на підтвердження. У такі свята ти можеш висловити своє кохання, довести, що завжди дбаєш про неї, пам'ятаєш про її бажання.

Складнощів на цьому шляху, звичайно, може бути багато. Від «ніколи не знаю, чого вона справді хоче» до «все вже було даровано-передаровано, не знаю, що ще вигадати». Правда, знайти незвичайний подарунок для дружини на 8 березня буває непросто. Якщо все ще вагаєшся, що подарувати, спробуємо допомогти. Спеціально створили сторінку оригінальних подарунків на 8 березня дружині, щоби полегшити тобі життя.

Асортимент подарунків для дружини на Міжнародний жіночий день

Планер з Гусем, подарунки на 8 березня дружині

В інтернет-магазині Gifty ти знайдеш велику різноманітність креативних товарів від українських ілюстраторів. Від корисних речей із знаменитим Гусем до речей із стильними дизайнерськими принтами. Так що купити подарунок для дружини на 8 березня буде нескладно. Ось що тут є:

 • блокноти та планери, які підійдуть для навчання (і йдеться не лише про школу чи інститут), офісу, занять англійською, планування будь-яких справ та ведення щоденників;

 • календарі. Адже вони не лише для Нового року. Gifty випускає тематичні «вічні» календарі, які можна починати з будь-якого дня року;

 • екосумки та косметички – трендовий, екологічний, корисний та красивий подарунок з ілюстраціями від топових дизайнерів України;

 • чашки з Гусем або присвячені якійсь професії — просто заглянь у колекцію подарунків за професією, щоб купити подарунок дружині на 8 березня на тему її роботи.

Це презенти з прикольними написами та ілюстраціями, так що нудно та банально точно не буде.

Що подарувати дружині на 8 березня?

Постери з Гусем, чашки з Гусем на 8 березня

Ось лише деякі можливі презенти з арсеналу Гіфті.

Планер Гусь Вішенка. 18+. Планер онлі фо гьорл від Гуся та його авторки Надійної для всіх вішенок на торті. Підходить усім дівчатам від 18 до 100 років, головне, щоб вони мали почуття гумору. Бо Гусь, як завжди, не полізе в кишеню за гострим слівцем. Так що купуй обережно, треба, щоб це точно був приємний сюрприз на 8 березня для дружини. Усередині на господарку чекають:

 • 100 іронічних міні-ілюстрацій;

 • блоки для планування на день, місяць, рік;

 • блок для нотаток;

 • трекер звичок;

 • сет наліпок;

 • календар на найближчі три роки.

Чашка з Гусем, але не будь-яка, а на тему кохання та стосунків. «Я тебе люб», «Любовка» або «Ти Лучча» можуть стати оригінальним подарунком на 8 березня дружині. Яка дружина встоїть перед таким визнанням? Подаруй чашку креативно, наприклад, постав у неї невеликий букетик квітів або наповни доверху рафаелками.

Магнітний планер на холодильник з Гусем або з лаконічними дизайнерськими принтами. Що є у кожному планері:

 • блок для запису справ на тиждень;

 • To-Do List;

 • трекер звичок;

 • порожній блок для нотаток.

Великий планер вже запакований у гарний крафтовий тубус. Але можна презентувати його у подарунок дружині на 8 березня й по-іншому. Повісь планер на холодильник, поки вона спить, і напиши побажання та приємні слова.

І це лише деякі ідеї подарунку дружині на Міжнародний жіночий день. Поброди цим розділом та сайтом взагалі і тобі точно щось сподобається. Не забудь не тільки купити подарунки дружині на 8 березня, а й доповнити їх квітами, чимось смачним і своєю любов'ю та турботою.