Відповімо на всі Ваші запитання:)


Відповімо на всі Ваші запитання:)

Знижка 15% за промокодом CHILD на всі товари до 1.06


Подарунки мамі на 8 Березня

Напередодні свята усі шукають ідеї подарунку на 8 березня мамі. Лідер тут, звісно, ​​квіти. Не дарма восьмого зранку всі мчать кудись з букетами. Але до квітів точно потрібно ще щось. Тож на цій сторінці вибиратимемо подарунки мамам на Міжнародний жіночий день. Навіть якщо на запитання «що тобі подарувати?», ти регулярно чуєш, що «нічого не треба», у неї «все є» та взагалі «ти її головний подарунок». Просто повір, їй буде приємно отримати від тебе щось душевне.

На цій сторінці зібрали класні варіанти восьмиберезневих презентів, які, напевно, припадуть до душі нашим мамам (так, ми й самі плануємо купити подарунки мамі на 8 березня у Гіфті).

Асортимент подарунків для мами на міжнародний жіночий день

Gifty – бренд з України. Тут створюються круті речі з принтами талановитих українських дизайнерів та ілюстраторів. Завдяки своїй різноманітності та креативності це буде незвичайний подарунок для мами на 8 березня. Незалежно від того, що саме це буде фартух з оригінальної колекції Марти Гожої, блокнот з ілюстраціями Олександра Шатохіна, екосумка від Сергія Майдукова чи чашка з Гусем.

Також Gifty офіційно випускає чашки, блокноти, фартухи, екосумки, календарі зі знаменитим Гусем від ілюстратора Надьожної. У Гуся знайдеться пара влучних слів з будь-якого приводу, тому ти легко підбереш оригінальний подарунок на 8 березня мамі. Це точно буде щось таке, що підніме настрій і запам'ятається. Лише тільки фразочки на кшталт «Якщо життя дає лимон, роби з нього лімончелло» і «Фу на них, а ми молодці» чого варті!

Що подарувати мамі на 8 березня?

Коли доходить до вибору оригінальних подарунків на 8 березня мамі, виявляється, що насправді все складніше, ніж на словах. Тому зібрали тут найпопулярніші товари, які зазвичай вибирають як сюрприз на 8 березня для мам. тримай порцію натхнення.

Блокнот або планер

Блокнот або планер підійде тим, хто веде якісь записи від руки. Це може бути будь-що — від книги рецептів до щоденника цілей або робочого щоденника. Є лаконічні однотонні планери у приємній на дотик обкладинці, є блокноти з принтами, а є планери та блокноти з уже відомим тобі Гусем із його іронічним ставленням до життя. А є ще більші магнітні планери на холодильник, які стануть яскравим акцентом у дизайні кухні та нагадуватимуть про важливе.

Чашка з Гусем

Чашка з Гусем — найкращий вибір для того, хто любить речі з вогником. Вибирай Гуся, який буде на одній хвилі з вашою родиною.

Усі чашки:

  • з приємного на дотик матеріалу та з яскравою глазур'ю всередині;

  • об'ємом 350 мл;

  • у гарній подарунковій коробці з віконцем, де видно принт;

  • заряджені на позитив, удачу та гарний настрій.

Фартух із креативним принтом

Нехай це виглядає як стереотип, але багато мам дійсно люблять готувати і тим більше готувати, коли діти приходять у гості. Тому гарний фартух із якісної щільної тканини — чудовий варіант, що купити в подарунок для мами на 8 березня. Придивись до фартухів з колекції Марти Гожей "TAKA NATURA" або до фартуха «Артишоки» з колекції Маші Фої "I NEED MORE". Ці речі не лише корисні, а й гарні. До речі, фартух стане в нагоді не тільки для готування, а й для інших хобі: малювання, ліпки з глини, догляду за кімнатними рослинами.

Екосумка або шопер

Інший корисний і при цьому творчий подарунок мамі на 8 березня – тканинна екосумка чи шопер. Ти можеш вибрати сумку з ілюстрацією від топових дизайнерів з України або сумку зі знаменитим Гусем від Надьожної. У будь-якому з варіантів можна підібрати малюнок та напис, які найкраще підійдуть під мамин характер та звички.

Подарунковий набір

Багато товарів Гіфті вже упаковані в красиві індивідуальні коробки або крафтові тубуси, і їх можна одразу презентувати у такому вигляді. Але ти можеш вибрати готовий набір. У ньому всі предмети підібрані тематично та професійно упаковані у гарну коробку зі стрічкою.

Отже, купити подарунки мамі на 8 березня буває складно, але ця проблема легко вирішується, якщо ти в правильному місці. Звичайно ж, такому, як інтернет-магазин Gifty ;)