Відповімо на всі Ваші запитання:)


Відповімо на всі Ваші запитання:)

60% ЛЮБОВ | 30% МАГІЯ | 10% БЕЗУМСТВО


Подарунки на день народження для чоловіків - здивуйте свого коханого!

Вибирати подарунки для чоловіків на день народження не так просто, як підбирати подарунки для жінок. Для них ринок переповнений різноманітними б’юті-продуктами, послугами салонів краси та розмаїттям вишуканих прикрас. Якщо чоловік не розуміється на цьому, що цілком очікувано, йому на допомогу завжди готова прийти мати, подруга або колега-жінка, яка з радістю проведе його по світу жіночої царини і проконсультує або допоможе обрати щось, що сподобається і підійде його коханій. А ось коли мова заходить про подарунки на день народження для чоловіків, вибір не те, щоб був меншим, але пріоритети тут зовсім інші. Чоловіки та жінки споживають товари по-різному, і ринок відгукується на попит, тим самим ще більше закріплюючі ці відмінності.

Чому для жінок на ринку представлено так багато товарів, пов'язаних із зовнішністю та красою, а для чоловіків їх набагато менше? Навіть якщо завітати у чоловічий і жіночий відділи у магазині одягу, можна помітити, наскільки більший вибір різних речей та дизайнів у відділі для жінок. Це все походить з традиційного уявлення про те, що зовнішність є основним капіталом жінки, а для чоловіка це не так важливо. Звісно, у наш час це твердження небезпідставно вважається дискримінаційним. Світ стає більш демократичним, і гендерні ролі вже мають набагато менше впливу у сучасному суспільстві. Жінки змінюють свої пріоритети, реалізують себе як особистості, будують кар'єри і кидають виклик застарілим обмежуючим стереотипам. Чоловіки ж, в свою чергу, більше не соромляться свого бажання бути привабливими, доглянутими і насолоджуватися комфортом і гарними дрібничками. Але ринок не встигає за блискавичними змінами суспільних настроїв, тому руху в цьому напрямку варто очікувати у найближчі роки.

І що ж тоді дарувати чоловікам? Невже залишаються лише якісь банальні шкарпетки і товари для гоління, над якими сміється весь інтернет? Набагато легше купити подарунок на день народження для чоловіків, які мають якесь хобі - зазвичай такі активності постійно потребують інвестицій та розхідних матеріалів, та й завжди можна порадитись з товаришами чоловіка по його захопленню. А якщо ваш коханий занадто зайнятий для хобі? Звичайно, завжди можна прямо запитати, що він хотів би отримати у подарунок, і це завжди працює. Але якщо хочеться зробити сюрприз, цей варіант не підійде - доведеться шукати креативний підхід і напружуватись, щоб ваш коханий був найщасливішим у свій незабутній особливий день. Втім, це приємний клопіт, адже піклуватися про кохану людину це окремий вид насолоди, і ваша ідея для подарунку буде неповторною.

Поради по вибору подарунків для чоловіків

Давайте все ж таки визначимося, якими мають бути подарунки на день народження для чоловіків. По-перше, це має бути щось гарне, якісне і приємне для користування. Цими універсальними якостями має володіти не лише подарунок для чоловіка на день народження, а й в ідеалі будь-яка річ, яку ви купуєте - це і є усвідомлене споживання. Неякісні речі, які не приносять радості, перетворюються на сміття, від якого потерпає наша планета. До того ж, вам самим буде приємно знати, що вашого коханого оточують лише естетичні та високоякісні речі, бо це все - про якість самого життя.

По-друге, ваш презент не має валятися десь у шафі і припадати пилом, чекаючи особливої нагоди для використання. Тому краще подарувати щось таке, чим людина буде користуватися у повсякденному житті, у своїх рутинних справах. Наприклад, це може бути чашка - усі п'ють чай або каву, планер для нотаток та організації справ, гарний постер, який можна повісити над робочим столом і насолоджуватися гарним малюнком. А найголовніше - такі подарунки на день народження для чоловіків цінні ще й тим, що кожен раз, коли він дивитиметься чи візьме в руки ваш подарунок, він згадуватиме про вас і закохуватиметься у вас ще сильніше.

Асортимент подарунків на ДР для чоловіків

Найкраще місце, де можна купити подарунок на день народження для чоловіків - це інтернет-магазин Gifty, який спеціалізується з милих дрібничок для повсякденного життя. Тут можна купити подарунок імениннику на ювілей, колезі на професійне свято, а також у магазині є великий асортимент гарних та якісних сувенірів, які можна дарувати без усякого приводу. Каталог Gifty включає такі категорії, як подарунки за інтересами, на свята, для тих, хто вивчає англійську мову, патріотичні подарунки та домашній декор. Якщо ви шукаєте незвичайний та стильний презент, якому зрадіє кожен іменинник, радимо вам подивитися по різним категоріям, і ви обов'язково знайдете саме те, що треба.

На особливу увагу заслуговують оригінальні подарунки на день народження для чоловіків з патріотичною та етнічною тематикою. Зараз, коли вся Україна об'єдналася у боротьбі з зовнішнім ворогом, такі речі мають особливе значення. Це маркер єдності, який підтримує, мотивує і демонструє знаходження у спільному контексті з іншими українцями. Якщо ваш чоловік воює у ЗСУ, йому обов'язково потрібно щось подібне, що нагадує про дім, кохану, яка чекає на нього, і що він ризикує своїм життям не даремно. Такий незвичайний подарунок для чоловіка на день народження має бути зручним та компактним, щоб він міг завжди мати його з собою і думати про вас.

Подарункове пакування та доставка

На сайті Gifty є не тільки подарунки на день народження для чоловіків, а ще й можливість святкового оформлення у пакування або гарний пакет. У подарунковий набір пакування входить за замовчуванням, його ціна включена у вартість набору і додатково замовляти його не потрібно. 

Також у Gifty є міжнародна доставка, і навіть, якщо ви виїхали за кордон, ви можете замовити подарунок для чоловіка на день народження, а він, у свою чергу, вам. Є можливість дарувати сертифікати онлайн, що теж дуже зручно.

Де купити подарунки до дня народження для чоловіків

Окрім інтернет-магазину, товари від Gifty можна придбати у шоурумі, який знаходиться за адресою м. Київ, вул. Костельна, 4. Асортимент товарів постійно оновлюється, щоб кожен рік ви мали чим здивувати коханого у його день народження чи будь-яке інше свято.