Відповімо на всі Ваші запитання:)


Відповімо на всі Ваші запитання:)

BIG SUMMER SALE з 10.07 до 25.07
 


Подарунки на день народження жінкам - що змінилося в цій традиції з часом?

Що приходить нам у голову, коли ми думаємо про подарунки на день народження жінці? Айфон, 101 троянда, сертифікати у салони краси, прикраси, гарний одяг та спідня білизна, косметика елітних брендів, вишукані прикраси, побутова техніка для дому… Все це прекрасні та приємні речі, яким зрадіє кожна, але чи не здається вам, що цей список трохи обмежений та в основному сфокусований на жіночій зовнішності та товарах відповідної індустрії? Але ж кожна жінка - це людина з багатогранною особистістю, інтереси якої сягають далеко за межі її зовнішності та слідування стандартам краси та моди. Життя сучасних жінок набагато яскравіше і багатше, ніж було в їхніх мам та бабусь, основними задачами яких було народження та виховання дітей, ведення домашнього господарства та турбота про свою зовнішність у якості відпочинку в години, вільні від важкої обслуговуючої роботи. Нові часи диктують нові подарунки для жінки нового покоління.

Зараз в жінок є все для того, щоб жити повноцінним життям, реалізувати себе в цікавих справах і займатися тим, чим їм подобається. Ми не говоримо про те, що традиційні цінності це щось погане, але наш час прекрасний тим, що жінка має можливість вибрати, як їй жити своє життя, а не обмежена лише одним сценарієм для самореалізації. Якщо вона хоче - може займатися сім'єю, домом та своєю красою, але якщо їй це не імпонує, до її послуг увесь спектр активностей, які довгий час вважалися суто чоловічою прерогативою. І це прекрасно! Найкращий подарунок для жінки 21 століття - це вибір, як їй жити, і безумовне прийняття цього вибору, яким би він не був.

Кожна жінка цінна і заслуговує на повагу, який сценарій для себе вона б не вибрала. А один з найкращих способів продемонструвати їй, як ви її цінуєте і поважаєте - підібрати незвичайний подарунок жінці на день народження, який не буде банальним і принесе задоволення саме їй. Не оточуючим, яким буде приємно на неї дивитися у нових продуктах б'юті-індустрії, не її сім'ї, про яку вона буде ефективніше піклуватися з новими кастрюлями чи блендером, а щось, що буде тільки для неї. Це все чудові речі, які здатні її порадувати, але не здивувати. І у її особливе свято вона має отримати незвичайний презент, який буде звертатися до її унікальної особистості, а не функцій, які вона виконує в суспільстві і сім'ї.

Поради по вибору подарунка жінкам

Який же креативний сюрприз зробити жінці на день народження? Перш за все, всі жінки різні, і в цьому питанні варто відштовхуватися від інтересів і вподобань конкретної жінки. Наприклад, сучасна жінка не повинна стояти на кухні цілий день і може навіть зовсім не вміти готувати, але якщо кулінарія - її пристрасть і вона дійсно отримує задоволення від цього процесу, купити подарунок на день народження жінці з кулінарною тематикою не буде жестом підтримки гендерних стереотипів. У прагненні розширювати горизонти свого мислення і демонстрації поваги жінці як особистості важливо не йти кардинально від зворотнього, і завжди враховувати власне її особистість.

Можливо, є дещо, чого ви не знаєте про свою близьку жінку. Про що вона мріє наодинці з собою? Чи подобається їй її життя, чи хотіла б вона щось у ньому змінити? Чи не говорила вона про те, що хотіла б опанувати новий скіл чи професію? Багато років та навіть століть гендерної дискримінації зробили свою справу, і опитування показують, що жінки набагато менше, ніж чоловіки, вірять у свої сили та здібності. На щастя, зараз це міняється, і, можливо, саме ваш подарунок жінці на день народження надихне і змотивує її іти до своїх мрій та амбіцій.

Де ж купити подарунок на день народження жінці, який буде відповідати всім потребам сучасної жінки? Магазин подарунків Gifty створений для того, щоб дарувати і дивувати ваших близьких стильними та якісними дрібничками, з яких складається комфортне повсякденне життя. Такий сувенір можна подарувати разом з якимось дорогим подарунком, додавши гарну листівку. Наприклад, з Гусем, якого люблять усі без винятків. Давайте подивимось, які оригінальні подарунки на день народження жінці можна там придбати. 

Асортимент подарунків на ДР жінці

Асортимент магазину поділений на різні категорії, у яких можна знайти подарунки на день народження жінці, чоловіку, на ювілей, а також на професійні свята колегам та і просто для кого завгодно без будь-якого приводу. Будь-який іменинник буде задоволений сувенірами з якісних матеріалів, з стильними дизайнами кращих українських ілюстраторів, зробленими з теплом та турботою. Каталог магазину надає широкий вибір подарунків для повсякденного користування - це чашки, сумки-шопери, блокноти-планери, домашній декор, футболки, значки, чохли для телефону та навіть сертифікати на вивчення англійської мови.

Такі презенти цінні тім, що вони завжди під рукою - адже люди кожен день п'ють каву чи чай, ходять у магазин за покупками, записують щось у блокноти… І кожен раз під час цих щоденних ритуалів приємні та якісні речі можуть нагадувати людині про вашу турботу, надихати її на здійснення мрій і просто приносити естетичне задоволення, якщо ви оберете купити подарунок імениннику у Gifty.

Подарункове пакування та доставка

Якщо ви хочете гарно упакувати подарунки на день народження жінці, то в магазині Gifty є можливість замовити пакування окремо, крім випадків, коли ви обрали подарунковий набір, у якому вже включено і пакування, і його ціна.

У магазині є доставка, і навіть якщо місце призначення не Україна, ваша кохана людина все одно отримає подарунок - адже Gifty доставляє радість у будь-яку точку планети!

Де купити подарунки до дня народження жінці

Окрім інтернет-магазину, придбати подарунок жінці на день народження можна у шоурумі Gifty за адресою м. Київ, вул. Костельна, 4. Також товари Gifty присутні у шоурумах столиці, які працюють з українськими ілюстраторами. А подарункові сертифікати у подарунок можна купити онлайн і надіслати на електронну пошту. Для вираження щирих почуттів та турботи про близьку людину немає жодних перешкод!