Відповімо на всі Ваші запитання:)


Відповімо на всі Ваші запитання:)

60% Любов | 30% Магія | 10% Безумство

70 грн
немає в наявності

Подарунки на Великдень - ідеї від магазину Gifty

Великдень у 2024 році настає рано – 5 травня у православних християн, 31 березня у католиків. Цього дня святкується воскресіння Ісуса Христа, до якого присвячено закінчення Великого посту, що триває 40 днів. Це свято про радість від великого дива та возз'єднання з сім'єю, а весняна ясна погода додає настрою.

Окрім основного релігійного змісту, цього дня особлива увага приділяється їжі - адже понад місяць вся християнська Україна дотримується посту, а перед всенічною службою в церкві взагалі не можна вживати їжу. До церкви приносять їжу, освячену на службі. Зазвичай це традиційні паски, писанки та домашня ковбаса. Така їжа вважається благословенною, нею пригощають близьких та приносять із собою у гості. Не дивно, що великодні подарунки часто асоціюються з їжею та народною кухнею.

Навіть якщо ви не вірите в Бога, Великдень варто відзначати хоча б для того, щоб зайвий раз зібратися всією сім'єю за столом, подарувати один одному приємні емоції та, звичайно, не забути про презент для кожного члена сім'ї. Магазин Gifty підготував вам подарунки на Великдень, які можна дарувати навіть атеїстам, але при цьому вони зберігають дух свята.

Світлий Великдень: вибираємо подарунки для близьких

Це дуже тепла та сімейна урочистість. Якщо погода дає змогу, можна провести його на свіжому повітрі. Оскільки традиційно цього дня багато уваги приділяється святковому столу, великодні подарунки вашим близьким можна вибрати з тематикою кулінарії, кухні та сервірування столу.

Але це зовсім не обов'язкова умова - адже кому, як не вам, краще знати, чим краще порадувати друзів і сім'ю, або чого вони більше потребують. Оскільки зараз Україна всіма силами захищається від сусіда-агресора, доречними будуть і патріотичні подарунки, які піднімуть дух і подарують надію на мирне небо над головою.

Незвичайні подарунки на Великдень

Оскільки Великдень займає особливе місце в українському календарі свят, доречно буде купити подарунок на Великдень у дизайні народної тематики. На жаль, на цій темі зараз спекулюють багато виробників сувенірів, тому ринок заповнений дешевою несмачною продукцією. Однак у Gifty до цієї теми ставляться трепетно і не дозволяють собі формувати образ України через кліше та шароварщину, створюючи автентичні та оригінальні подарунки.

Широкий асортимент товарів від українських майстрів у різних дизайнах, від фольку до мінімалізму, дозволяє вибрати незвичайний та стильний подарунок на Великдень, яка б ідея не спала вам на думку. А якщо навіть заглянувши в каталог магазину, вам не виходить придумати, які купити подарунки на Великдень цього року, скористайтеся нашими підказками – ці ідеї подарунків підійдуть для всіх.

  • Дизайнерський фартух

Минули часи, коли фартух асоціювався з непривабливим “домашнім” виглядом. Фартухи від Gifty у подарунок на Великдень – це модні аксесуари, в яких можна відчути себе шеф-кухарем елітного ресторану.

  • Стильний посуд

Оригінальні подарунки у вигляді стильних тарілок, виконаних у чорно-білій гамі з авторськими малюнками, впишуться до будь-якої кухні та прикрасять щедро накритий стіл.

  • Набір дерев'яних магнітів

Дерев'яні магніти в еклектичному стилі неофолк — великодні сувеніри, що втілюють сучасне українське мистецтво. Такі подарунки на Великдень і патріотичні, культурно доречні, і корисні в побуті.

Чому варто купити подарунок на Великдень у Gifty

Магазин Gifty працює з українськими ілюстраторами, які створюють неповторні дизайни, сповнені любові до України та українців. З його допомогою можна не лише зробити сюрприз рідним чи порадувати друзів, а й замовити сувеніри з логотипом компанії. Ваше місто не Київ? Не проблема – у магазині працює доставлення у будь-яку точку світу. Адже найкращий подарунок на будь-яке свято – тепло та турбота.