Відповімо на всі Ваші запитання:)


Відповімо на всі Ваші запитання:)

60% ЛЮБОВ | 30% МАГІЯ | 10% БЕЗУМСТВО


Близька вам людина захищає Україну у ЗСУ? Не сумніваємося, що ви вже робите все для того, щоб хоч трохи полегшити йому цю почесну нелегку ношу. Для військових турбота близьких і прості мирні радості набувають справді сакрального значення. При думці про те, що подарувати військовому на свято або без приводу, насамперед на думку приходять думки про необхідне екіпірування, про донатів на машини чи турнікети. Але не слід забувати, що приємні дрібниці, що нагадують про мирне життя, теж важливі. Такі подарунки допоможуть військовому не зламатися, підтримають його бойовий дух і зігріють поранене серце.

Нормально, якщо будь-яка ідея для подарунка, яка прийде вам голову, здасться дурною та недоречною – ми всі травмовані війною. На щастя, українська крамниця Gifty, що спеціалізується на подарунках, зберігає невичерпне джерело радості. тепла та вічних мирних цінностей. Його асортимент включає величезну кількість корисних та красивих дрібниць, серед яких можна підібрати подарунок військовому на день народження та інші свята, або просто так.

Що подарувати військовому на будь-яке свято?

Людина, яка побувала на війні, особливо цінує функціональність речей, тому її особливо порадує презент, який не тільки радуватиме око, але й матиме практичну користь. Як сентиментальна частина можна разом з подарунком подарувати листівку - її зручно носити з собою і заряджатися теплом щирих слів. Якщо вам складно визначитися, що подарувати військовому, на сайті Gifty є каталог, де всі сувеніри розбиті за категоріями, щоб легше було вибрати найкращий.

Подарунок з патріотичною тематикою оцінить будь-який військовослужбовець, чи то сержант, чи лейтенант, чи полковник. У розділі «Патріотичні подарунки» ви знайдете стильні, оригінальні сувеніри та листівки без шароварщини. Можливо, не всі їх підійдуть у подарунок військовому. Але, наприклад, незвичайний значок-пін у формі нашої Батьківщини підійде кожному, не займе багато місця і завжди нагадуватиме про будинок. Україна у самого серця та думки про вас – величезний ресурс для вашого героя.

Як вибрати подарунок для військовослужбовця?

Перед тим, як купити подарунок військовому, важливо визначитися, наскільки він впишеться в ті умови, в яких він перебуває. Замість об'ємних або тендітних речей радимо дарувати компактніші та функціональніші, які можна вписати в будь-які обставини. Адже ви, напевно, хочете, щоб ваш солдат мав можливість носити його з собою.

Ось приклади товарів із каталогу Gifty, з яких вийдуть чудові подарунки для військових.

  • Футболка

Зайвий шар одягу у польових умовах може врятувати життя. Особливо якщо це якісна та стильна бавовняна футболка з мінімальним патріотичним дизайном, в якій буде зручно та тепло. Зробити такий сюрприз вашому герою означає вбити двох зайців - зігріти його у прямому та переносному сенсах. І знову – Україна біля серця.

  • Чашка

Такий подарунок теж дуже про тепло та турботу. Так, чашка може розбитися, але перед цим вона послужить добру службу вашій близькій людині, ставши маленьким шматочком домашнього затишку, який ваш офіцер відчуватиме щоразу, коли питиме чай. Такі подарунки для військових мають особливе значення.

  • Набір наклейок

Кожна людина в душі дитина, а яка дитина не любить наклейки? Їх можна наклеїти будь-куди, вони підіймають настрій і нагадають про вашу турботу. На війні кожна крапля серотоніну на вагу золота, і навіть у серйозний та дорогий подарунок полковнику доречно вкласти патріотичний стікерпак.

Купити подарунок військовому у Gifty можна як онлайн, так і офлайн. Якщо ваша локація - Київ, можна відвідати шоурум на Костьольній, 4, а в інші міста можна замовити на сайті. Швидке доставлення та відмінна якість товару порадують і вас, і вашого військового.