Відповімо на всі Ваші запитання:)


Відповімо на всі Ваші запитання:)

Знижка 15% за промокодом CHILD на всі товари до 1.06


Подарунки бабусі на 8 березня

Молоде покоління спокійніше ставиться до цієї дати. Для старшого вона залишається важливим днем ​​календаря. Тому не забудь купити подарунки бабусі на 8 березня, щоб уникнути образ та конфліктів.

Підібрати презент буде непросто. Але старання окупляться — ти підтримаєш свято та гарний настрій, а це багато чого варте!

Асортименти подарунків для бабусі на міжнародний жіночий день

Вибір подарунка бабусі на 8 березня починається з відмови від стереотипів. Знаємо, тобі буде важко це визнати, але... не всі люди похилого віку люблять грати в лото і в'язати шкарпетки. На жаль, не всі бабусі та дідусі про це знають. Обмеженість хобі - наслідок непростих обставин, а не усвідомлений вибір. Оригінальний подарунок на 8 березня бабусі дасть людині нове хобі, урізноманітнить дозвілля та підніме якість життя.

  • Назустріч новому

Вчитися ніколи не пізно. У 18 ці процеси проходять легше, ніж у 60, але у 60 вони стають ще важливішими. Освоєння навичок підтримує когнітивні здібності в тонусі, розвиває нейронні мережі та відкладає хворобу Альцгеймера.

Запропонуй вивчити іноземну мову. Англійська, зрозуміло, актуальна, але не обмежуйся ним! Фінський, чеський, японський, суахілі – незвичайний подарунок для бабусі на 8 березня, вірно?

Великий шанс напасти на скепсис. Чим старші люди, тим важче дається роль учнів. Але тим цінніші й приємніші перші перемоги! Головне, увійти до смаку.

  • Позитивний настрій

У гуморі універсальності немає. Різниця у віці та бекграунд роблять кумедними різні речі. Але ця прірва не без мостів. Сюрприз на 8 березня для бабусі може бути Придивись, що змушує усміхатися рідну людину, над чим вона сміється, що вважає гарним жартом, а що — неприпустимим.

Піднімуть настрій також приємні домашні речі – шкарпетки, халати, чашки, елементи декору.

  • Організованість нового рівня

З виходом на пенсію справи нікуди не діваються, а ось звичка планувати може зникнути. Купити в подарунок бабусі на 8 березня календар, планер або записник — гарна ідея, щоб допомогти зберегти порядок у голові та навколо.

  • Творчі та не лише навички

У зарубіжних фільмах показують, як люди старшого покоління займаються чимось для душі: роблять картини з черепашок, вирощують троянди, розводять коней. Це дає залученість та стимул розвиватися.

Що подарувати бабусі на 8 березня?

У каталозі інтернет-магазину є багато ідей оригінальних подарунків на 8 березня бабусі:

  • Колекція для англійської

Почни з простого – набір лексичних карток А1-А2. Вони познайомлять із мовою в ігровій формі та стануть розвагою для сім'ї. Так що ти не просто купиш подарунок для бабусі на 8 березня, але й зробиш вкладення у сімейне дозвілля.

Календар також підійде. З Travelling дізнається цікаві факти про різні країни, а Inspiring щодня надихатиме.

  •  Планери: магнітні та паперові

Варто почати користуватися магнітним планером, як він стає незамінним інструментом. Він зручніший і функціональніший за десяток записок на сувенірних магнітах з рецептами печива, графіками прийому таблеток і розкладом читацького клубу. Дуже практичний подарунок бабусі на 8 березня!

  • Для роботи руками

Добірка без каструлі, зате з кулінарним календарем. 365 порад, рецептів та інформації про здорове харчування. Попрощайся з майонезними салатами та жирними котлетами!

  • Затишні дрібниці

Чашки, сумки, фартухи – класичні подарунки бабусям на міжнародний жіночий день. Але Gifty додає їм креативу. Якщо чашка – то з гумором, якщо шопер – артовий, якщо фартух – міцний та стильний.

Ці товари можна придбати на сайті або замовити з доставкою по Києву та Україні.

Як оформити?

Місію «купити подарунки бабусі на 8 березня» виконано? Залишилися деталі – оформити. Напевно, бабуся буде рада отримати подарунок у будь-якому вигляді, але креативна упаковка покаже турботу про дрібниці й підкреслить уважність.