Відповімо на всі Ваші запитання:)


Відповімо на всі Ваші запитання:)

BIG SUMMER SALE з 10.07 до 25.07
 


Корпоративні подарунки новим співробітникам

Вітальний набір для нових співробітників — хороша традиція, прийнята в багатьох сучасних компаніях. Є велика різниця, що отримає людина, коли почне працювати в компанії — черговий імейл, явно вимушені оплески від людей, з якими поки не знайомий, або вітальний набір подарунків. Схоже, відповідь тут очевидна.

Велкам-подарунки роблять перший день роботи нового члена колективу яскравішим, показують, що йому раді і його цінують. Це налаштовує на позитив і тривалу співпрацю, дає можливість відразу відчути себе частиною команди. Всі роботодавці хочуть, щоб їх співробітники поважали їх і думали про них як про людей зі смаком і високими професійними та етичними якостями. І вітальний бокс одна з тих речей, за якими складається перше враження про компанію. Тому він повинен бути якомога краще.

Якщо ти шукаєш правильні корпоративні подарунки новим колегам, тобі сподобається ця сторінка. У нас є блокноти, планери, екосумки, чашки, фартухи, календарі, подарунковий шоколад, тематичні стікери з Гусем, з різними професіями або надихаючі. Наш інтернет-магазин пропонує класний вибір креативних речей з принтами талановитих дизайнерів з України. Заходь у каталог, щоб знайти ідеї корпоративних подарунків новим співробітникам і замовити сувеніри зі змістом, які точно сподобаються.

 

Що таке welcome pack подарунки

Корпоративний подарунок Welcome Pack, він же Welcome kit, або Welcome box — це подарунок, який вручається співробітнику або в перший день роботи в компанії, або в перший день після закінчення випробувального терміну. Це спосіб компанії привітати нового колегу.

Привітальні набори для нових співробітників повинні відображати місію, бачення і цінності компанії. При цьому купити подарунок новому співробітнику значить швидко познайомити його з корпоративною культурою та цінностями.

Як правило, для таких цілей бізнеси воліють замовити онлайн сувеніри з логотипом, а не просто купити подарунки зі звичайного магазину. Тим більше ціна на корпоративні подарунки новим співробітникам більш ніж доступна, якщо замовляти їх у виробника.

Ми самі виробляємо наші товари, тому, крім гарноъ ціни, можемо запропонувати нанести логотип на будь-яку поверхню і навіть розробити оригінальний дизайн.

Крім, власне, корисних речей, які намагаються дарувати в таких наборах, у welcome pack можна покласти і щось ознайомлювальне про саму компанію — гайдлайни, буклети, карту офісу. Важливо, щоб все це теж було красиво оформлене. А ще, чим красивіше подарунковий набір, тим більше співробітнику захочеться запостити сторіз або фото про свій перший робочий день в соцмережі.

Спостереження показують, що нові члени команди завжди раді використовувати свої соціальні мережі і публікувати фотографії своїх стартових пакетів, тому що це дає їм можливість показати, наскільки вони пишаються своєю новою роботою, і поділитися хорошими новинами зі своєю аудиторією.

Звичайно, в Україні цю тенденцію дарування підтримують в основному тільки великі компанії, або компанії зі сфери IT. Але це тільки поки. Адже «подарункова» традиція, будь-то презент у перший робочий день, на рік роботи у компанії або на щорічні свята (Новий рік, 8 березня, День народження) це не тільки про турботу про своїх працівників, але також про імідж компанії, то , як її сприймають у житті, у соцмережах, у медіа.

 

Навіщо вкладати гроші у вітальний набір

Отже, підсумуємо, навіщо компанії робити welcome box:

 • Це може бути відмінним інструментом для відображення корпоративної культури компанії.

 • Такий бокс зарядить співробітників енергією і поліпшить процес адаптації.

 • Нові співробітники відразу відчують, що їх цінують, і вони стають частиною групи.

 • Це хороший спосіб «зламати лід» з колегами по роботі.

 • Можна включити корисну інформацію, щоб допомогти новачкам швидко освоїтися.

 

Асортимент подарунків для нових співробітників в магазині Gifty

В якості презенту новим співробітникам можна вибрати такі:

 • Чашка з Гусем. У нас є чашки з різними малюнками та кольором глазурі всередині на вибір, але всі вони в одному стилі, тож будуть відмінно виглядати в офісі у різних членів колективу.

 • Блокнот або планер — відмінна ідея для першого дня. Можна відразу починати вести справи у красивому новому робочому щоденнику ще й з символікою організації, в яку прийшов.

 • Магнітний планер на холодильник, щоб не забувати важливе. В такому планері зручно записувати завдання для всіх членів сім'ї, залишати собі нагадування на видному місці або просто писати всім хороші побажання. Для планера є спеціальні маркери, які легко стираються.

 • Екосумка теж гарний варіант сувенірної продукції з логотипом для старту. У ній можна носити ноутбук та інші речі на роботу. А ще це покаже, що компанії не байдужий навколишній світ.

 • Незвичайний календар, з приколами або, навпаки, надихаючий с дизайнерськими ілюстраціями.

 • Готовий подарунковий набір з нашого інтернет-магазину.

 • Онлайн-сертифікат. Наразі багато компаній вважають за краще працювати віддалено. Але це не привід відмовитися від ідеї дарувати щось новим членам колективу. Онлайн-сертифікат тут стане справжньою паличкою-виручалочкою, тому що його навіть не потрібно відправляти звичайною поштою. Досить вказати в сертифікаті потрібну суму і вислати його по імейл. А ще його можна оформити у брендових кольорах і з логотипом.


Бачиш, вибрати корпоративні подарунки новим співробітникам не так вже й складно, головне знайти правильне місце і час:) Ми багато років допомагаємо людям дарувати не просто речі, а враження, смисли і спогади. І це стосується абсолютно будь-яких свят і приводів.

Купити подарунок новому співробітнику в Gifty максимально зручно. Дзвони +380978397113, пиши [email protected] або в месенджери. А якщо ти теж в Києві, то заходь до нашого шоу-руму у самому центрі столиці (вул. Костьольна, 4).