Відповімо на всі Ваші запитання:)


Адреса

Відповімо на всі Ваші запитання:)

Акція! Замов магнітний планер та отримай 2 магнітні листівки у подарунок

Ну все! Пора. Пора обирати подарунки чоловікам у яких вже є шкарпетки, набір для гоління і дезодорант.

Можна, звичайно, і по-старому виїхати на туалетній воді, але камон, дівчата! Ми ж знаємо чоловіків з якими живемо вдома і працюємо в офісі навіть більше, ніж самі часом думаємо! Разом ми точно можемо підібрати подарунки чоловікам до Дня Козацтва, які здивують і запам'ятаються.
 

Подарунки чоловікам на День захисника України

Незвичайні подарунки на 14 жовтня від Gifty

Підкреслити особливість характеру, пожартувати над зворушливою звичкою, сказати про важливе без слів, надихнути, підняти настрій зможуть цікаві аксесуари, які бренд Gifty створює спільно з флагманами української ілюстрації:

  • чашка з Гусем від Надьожної - керамічна чашка з унікальними гострими фразочками і зображенням Гуся точно стане продовженням руки будь-якого чоловіка вдома або в офісі! Це відмінний подарунок і колезі, і брату, і чоловіку, і тату. Адже п'ють всі. А з чашками від Гіфті питимуть ще і з настроєм;


Чашки з Гусем на подарунок чоловікам
 

  • блокноти. Чоловіки люблять планувати і ставити перед собою цілі.  А це значить, що правильно підібраний під його потреби планер, щоденник або записна книжка точно послужить користю. У нашому інтернет-магазині можна підібрати блокнот і для студента, і для колеги з гумором, і для завзятого айтішника, і для структурованого у всьому тім-лідера;


Блокноти на подарунок чоловікам
 

  • еко сумка - шопер. Витривалі, з кишеньками, на застібках, з саржі, з класними дизайнерськими принтами. Є великі XXL, є і не дуже - L / M. Але і ті, і ті зручні!  Для шопінгу, для пікніків, для щоденного використання;


Еко сумки з Гусем на подарунок чоловікам
Еко сумки з колекції "Гусь"

Еко сумки Майдукова на подарунок чоловікам
Еко сумки з колекції Сергія Майдукова

  • фартух. Любителям готувати вдома біля плити, біля багаття на природі, у мангала на терасі - фартухи з саржі з дотепними принтами - те, що треба;


Фартухі на подарунок чоловікам
 

  • колекція для вивчення англійської. Блокнот для нотаток в крапку з міні-сетами англійської на кожному розвороті, настільний календар на кільцях, сет граматичних блокнотів для різних рівнів підготовки, сертифікати на навчання в одній з топових мереж шкіл України - Green Forest!


Англійська колекція на подарунок чоловікам
 

  • подарункові сертифікати. Якщо чоловік і сам прекрасно знає, чого хоче, тобі досить просто вручити один з наших ефектних сертифікатів і бути впевненим на всі 100, що подарунком він залишиться задоволеним. Адже вибере його собі він сам!  ;)


Сертифікати на подарунок чоловікам
 

Всі ці унікальні речі та аксесуари придумані, розроблені і виготовлені в Україні. У кожен з цих подарунків вкладені велика праця і широка душа!
Замовляй онлайн у розділі "ПОДАРУНКИ ЧОЛОВІКАМ" або заходь побачити все наживо в нашому шоу-румі за адресою: м Київ, вул.  Костьольна 4.