Відповімо на всі Ваші запитання:)


Адреса

Відповімо на всі Ваші запитання:)

Безкоштовна доставка Новою поштою - на замовлення від 500 грн
Круті наклейки з Гусем у подарунок - на замовлення від 300 грн

Про бренд

Gifty — український виробник подарунків зі змістом і настроєм. 

Ми створюємо еко сумки, блокноти і планери, фартухи, чашки та календарі з унікальними художніми принтами.
Ми працюємо, вкладаючи душу. Шукаємо ідеї, які знаходять відгук у серцях людей, натхненно працюємо над ескізами, обираємо якісні матеріали і кращих майстрів задля того самого “моменту gifty", в який хтось скаже: Як ти вгадав?!
 

Товари Гіфті
 

Що, Як і Чому?

З самого початку ми дуже сильно хотіли, щоб мистецтво почало жити не тільки в стінах галерей, але і на речах, якими ми користуємося щодня. Потім помітили, що купити особливий, нешаблонний подарунок для коханого, мами або приятеля складніше, ніж довести існування чорної діри. Саме так і з'явилася ідея робити унікальні подарунки з художніми принтами від флагманів української ілюстрації, які мають особливий сенс і здатні говорити без слів.

Бренд має виключне право на виготовлення товарів з легендарним Гусьом художниці Надьожної, який вже має чорний пояс з майстерності виражати свої думки прямолінійно, з гумором і без особливих церемоній.

А разом з Сергієм Майдуковим, Женею Олійник, Дашею Левчук, Оксаною Скворчинською, Олександром Шатохіним, Машею Фоєю, Яриною Саєнко, Вітою Лопухіною, Мартою Гожею та ін. Gifty створює лімітовані, а іноді і не дуже лімітовані колекції речей, що несуть в собі конкретний меседж і здатні підкреслити індивідуальність кожного - від особистості з тонкою душевною організацією до пустотливого хулігана.
 

Для кого ми створюємо?

Ми творимо для тих, хто любить авторські речі. Для тих, хто шукає не мас маркет. Для тих, хто цінує мистецтво, поважає зроблене в Україні і любить виражати себе.
Для тих, хто шукає незвичайні корпоративні подарунки для своїх співробітників. Гіфті з великим задоволенням допоможе будь-якій великій, середній і маленькій компанії оформити замовлення на презенти, які точно здивують! Тисни на картинку, щоб дізнатися всі подробиці.
 

Корпоративні подарунки


Даруй не для галочки, а для того, щоб пролунала фраза:  "Як ти вгадав?!"