Відповімо на всі Ваші запитання:)


Відповімо на всі Ваші запитання:)

Про бренд

Gifty — український виробник подарунків зі змістом і настроєм. 

Ми створюємо чашки, блокноти, планери, еко сумки, шопери та фартухи з унікальним дизайном, який розробляємо і самі, і в колабораціях з ТОП-овими ілюстраторами України! 
В асортименті Gifty є: 

  • Базова колекція без принтів. Для любителів мінімалізму; 
  • Легендарна колекція "Гусь" від Надьожної. Для тих, хто любить іронію та гарний настрій; 
  • Колекції з художніми принтами від крутих українських ілюстраторів: Олександра Шатохіна, Сергія Майдукова, Жені Олійник, Маші Фої, Ярини Саєнко, Жені Гайдамаки, Даші Левчук, Віти Лопухіної, Марти Гожої, Максима Паленка. Для тих, хто цінує артові унікальні речі; 
  • Англійська колекція. Для тих, хто любить вивчати англійську легко, натхненно і трохи нестандартно;
  • Колекція Леся Подерв'янського та Максима Паленка для всіх шанувальників творчості Митця та міцного слівця;)

Ми працюємо, вкладаючи душу. Шукаємо ідеї, які знаходять відгук у серцях людей, натхненно працюємо над ескізами, вибираємо якісні матеріали та кращих майстрів заради того самого "моменту gifty"... моменту, коли той, кому ти даруєш скаже: "Як ти вгадав?!"
 

Чашки, блокноти, еко сумки, шопери, фартухи від бренду Gifty
 

Що, Як і Чому?

З самого початку ми дуже сильно хотіли, щоб мистецтво почало жити не тільки в стінах галерей, але і на речах, якими ми користуємося щодня. Потім помітили, що купити особливий, нешаблонний подарунок для коханого, мами або приятеля складніше, ніж довести існування чорної діри. Саме так і з'явилася ідея робити подарунки з власним унікальним дизайном та з художніми принтами від флагманів української ілюстрації.
Разом з Сергієм Майдуковим, Женею Олійник, Дашею Левчук, Оксаною Скворчинською, Олександром Шатохіним, Машею Фоєю, Яриною Саєнко, Вітою Лопухіною, Мартою Гожею, Максимом Паленком та ін. ми створюємо речі, які мають особливий сенс, несуть в собі конкретний меседж та здатні підкреслити індивідуальність кожного - від особистості з тонкою душевною організацією до пустотливого хулігана.

Також, бренд має виключне право на виготовлення товарів з легендарним Гусем від Надьожної, який вже має чорний пояс з майстерності виражати свої думки прямолінійно, з гумором і без особливих церемоній. 

 

Команда Gifty: про людей, які стоять за всім цим:)

 

Для кого ми створюємо?

Ми творимо для тих, хто любить авторські речі. Для тих, хто шукає не мас маркет. Для тих, хто цінує мистецтво, поважає зроблене в Україні і любить виражати себе.
Наші товари можна придбати більш ніж в 100 точках продажу наших партнерів (Штуки, Всі Свої, UA-Made та ін.).
Ми відкриті до плідної співпраці з офлайн та онлайн магазинами, талановитими ілюстраторами та з компаніями, які у активному пошуку незвичайних корпоративних подарунків для своїх співробітників.

 

Корпоративні подарунки


Даруй не для галочки, а для того, щоб пролунала фраза:  "Як ти вгадав?!"