Відповімо на всі Ваші запитання:)


Адреса

Відповімо на всі Ваші запитання:)

-25% на календар-планер "Гусь-астролог" і безкоштовна доставка замовлень на суму від 500 грн на період локдауну!

Про бренд

Gifty — український виробник подарунків зі змістом і настроєм. 

Ми створюємо еко сумки, блокноти і планери, фартухи, чашки та календарі з унікальними художніми принтами.
Ми працюємо, вкладаючи душу. Шукаємо ідеї, які знаходять відгук у серцях людей, натхненно працюємо над ескізами, обираємо якісні матеріали і кращих майстрів задля того самого “моменту gifty", в який хтось скаже: Як ти вгадав?!
 

Товари Гіфті
 

Що, Як і Чому?

З самого початку ми дуже сильно хотіли, щоб мистецтво почало жити не тільки в стінах галерей, але і на речах, якими ми користуємося щодня. Потім помітили, що купити особливий, нешаблонний подарунок для коханого, мами або приятеля складніше, ніж довести існування чорної діри. Саме так і з'явилася ідея робити унікальні подарунки з художніми принтами від флагманів української ілюстрації, які мають особливий сенс і здатні говорити без слів.

Бренд має виключне право на виготовлення товарів з легендарним Гусьом художниці Надьожної, який вже має чорний пояс з майстерності виражати свої думки прямолінійно, з гумором і без особливих церемоній.

А разом з Сергієм Майдуковим, Женею Олійник, Дашею Левчук, Оксаною Скворчинською, Олександром Шатохіним, Машею Фоєю, Яриною Саєнко, Вітою Лопухіною, Мартою Гожею та ін. Gifty створює лімітовані, а іноді і не дуже лімітовані колекції речей, що несуть в собі конкретний меседж і здатні підкреслити індивідуальність кожного - від особистості з тонкою душевною організацією до пустотливого хулігана.
 

Корпоративні подарунки від Гіфті

Корпоративні подарунки

Також, Гіфті з великим задоволенням допоможе будь-якій великій, середній і маленькій компанії оформити замовлення на корпоративний подарунок для своїх співробітників. У статті "5 відтінків корпоратівних подарунків" ми детально розповіли про різновиди послуг, які можемо надати в цьому напрямку, та про вигоди, які компанія отримає у результаті.

Для кого ми створюємо?
Ми творимо для тих, хто любить авторські речі. Для тих, хто шукає не мас маркет. Для тих, хто цінує мистецтво, поважає зроблене в Україні і любить виражати себе.
Для тих, хто дарує не для галочки, а для того, щоб пролунала фраза:  "Як ти вгадав?!"