Відповімо на всі Ваші запитання:)


Адреса

Відповімо на всі Ваші запитання:)

-15% на календарі та до -50% на інші товари до 28.11 тут

Вакансії

Тут до нас можуть приєднатися всі ті чудові люди, які хочуть працювати в Gifty ;)


Менеджер з продажу (корпоративні клієнти, B2B)

Шукаємо у свою команду менеджера для роботи з корпоративними клієнтами + по роботі з партнерами В2В. Ти нам підходиш, якщо ти активна, драйвова, комунікабельна, відповідальна людина, яка прагне професійного та фінансового росту.

Від тебе: вища освіта, досвід роботи в продажах від 1 року та досвід роботи з 1С. Від нас: комфортні умови роботи, затишний офіс біля Майдану Незалежності, можливість безкоштовно вчити англійську, фінансовий та професійний ріст.

Цікаво? Надсилай своє резюме на svetakatya4schools@gmail.com! Чекаємо саме на тебе!


Менеджер по роботі з клієнтами, консультант у шоу-рум

Мріємо бачити на цій посаді дружню, привітну, «сервісну» людину, яка буде зустрічати наших гостей в шоу-румі та відповідати на повідомлення в соцмережах та по телефону. 

У нас тепло, лампово, оплачуване стажування та овертайми, внутрішні знижки на продукцію компанії. Будемо раді тобі, якщо ти позитивна та енергійна людина і вмієш створити гарну атмосферу. Впізнаєш себе? Тоді надсилай резюме на svetakatya4schools@gmail.com


Пакувальниця (на сезон)

Шукаємо в свою команду пакувальницю, яка домопоже впоратися з новорічними подаруночками та іншими замовленнями.

Ти нам підходиш, якщо ти акуратна, старанна, пунктуальна. Ми пропонуємо: комфортні умови роботи, печіво-кава, дружня атмосфера.

Хочеш до нас? Надсилай резюме на svetakatya4schools@gmail.com, будемо раді знайомству :)


Кур'єр

Запрошуємо в свою команду кур'єра на неповний робочий день. Приходь до нас, якщо ти доброзичлива та старанна людина, яка вміє оптимально організувати маршрут. Для роботи тобі буде потрібен телефон з мобільним інтернетом (для використання карт онлайн). Їздити будеш по Києву в межах міста. Проїзд та мобільний зв'язок компенсуємо.

Надсилай резюме на svetakatya4schools@gmail.com, посилочки вже чекають!


Інші вакансії

Немає відкритої вакансії за твоїм профілем, але дуже хочеш саме до нас? Напиши кілька слів про себе та чому хочеш працювати саме в Gifty на svetakatya4schools@gmail.com, додай резюме і, можливо, в нас вийде метч :)